Wpis z mikrobloga

@snowboarder: No, nie dziwne, jeżeli ktoś wie, że w niedalekiej przyszłości się przeprowadza. I tak - ludzie przeprowadzają się stosunkowo często. Jeszcze częściej jeżeli nie mówimy o mieszkaniu własnościowym, tylko wynajmowanym.
  • Odpowiedz
@snowboarder: tak, a taborem przewodzisz Ty. Po co takie wjazdy personalne xD
Należę do osób które pracują, zmieniają miejsce pracy. Jednym z profitów wynajmu a nie własności jest właśnie mobilność jeśli chodzi o miejsce zamieszkania. Po co mam jeździć do nowej pracy przez całe miasto skoro mogę zmienić, po co mam użerać się z #!$%@?ącym sąsiadem skoro mogę zmienić, po co mam cisnąć się w mieszkaniu które do nie dawna
  • Odpowiedz
  • 0
@xadereq sorry, chcialem byc mistrzem cietej riposty, nic personalnego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tylko troche troluje i rozumiem cie doskonalne, nie wiem jak teraz mozna kupic mieszkanie w molochu typu wawa i potem jezdzic na 2 koniec miasta przy zmianie roboty lub siedziby firmy. Obecnie emigrowalem z kraju i tez sobie mieszkam blisko miejsca gdzie pracuje aby miec max 15min spacerem. Ale karon byl mi zbedny do
  • Odpowiedz
@Karol1337: Co w tym dziwnego? Do garażu może się zakraść każdy,swoją droga jak to mówią "okazja czyni złodzieja",a jeśli nie widać co jest w środku to większa szansa dla bezpieczeństwa mienia.Czego nie rozumiesz w tym?
  • Odpowiedz
@snowboarder: TV są problematyczne, zwłaszcza te nowe cienkie O/QLEDy - łatwo to #!$%@?ć rzucając luzem w auto czyli bez odpowiedniego opakowania podczas przeprowadzki. Osobiście mam takie pudło po TV, w domu ciężko to trzymać. Nikt by tak nie robił gdyby z komórki lokatorskiej w nowych blokach nie robiono przywileju i luksusu xD
Jedyne co w tym złego (oprócz estetyki) to kwestia PPOŻ dlatego staram się wywozić :P

@Arczevski:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snowboarder: No ja nie wiem. Jak można być taka slierodlina życiową i nie mieć kasy na dwupiętrowy apartament z podziemnym magazynem osobistym. Jak można karać moje piękne Aryjskie oczy kartonem po pfff gówno szajsungu tv 58" dla biedaków w garażu w którym trzymam swoje lambo, które parkuje na dwóch miejscach postojowych bo by mi wystawał z miejsca pojedynczego, ale przecież każdy by tak zrobił co mi tam 40k na miejsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: Coś takiego nie przejdzie w patodeweloperce, przecież to trzeba robić miejsca +10% żeby się się dało wysiąść z głupiego passata. Ty wiesz ile to kosztuje!?

  • Odpowiedz
@xadereq: To trzeba szukac takiej gdzie bedziesz mial jakas umowe albo cos, w razie w ciagnac ubezpieczenie. Tez sie boje ale moja ostatnia przeprowadzka polaczona ze skrecaniem mebli do calego mieszkania (specjalnie wzielismy puste) to byla juz mordercza praca, a czlowiek mlodszy nie bedzie.
  • Odpowiedz