Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@snowboarder: lol, przecież widać że w środku jakieś szmaty dla wypełnienia, więc chodzi o zabezpieczenie samochodu. Czujniki parkowania piszczą ciągle już od bodajże 30cm więc jak chce ktoś maksymalnie blisko dojechać to zatrzymuje się jak widzi że karton się gniecie
  • Odpowiedz
  • 1
@sherkhaan ale po co? Rozumiem jak ktos chce trzymac motocykl czy cos jescze ale dla miejsc z foto motocykli brak, miejsca maja naprawde duzy zapas i nie musisz calowac sciany, miejsca parkingowe sa tylko z 1 strony budynku i przejazd jest naprawde szeroki, czyli ponownie - po ki diabel ktos chce maksymalnie blisko dojechac, zwlaszcza 2 roznych sasiadow
  • Odpowiedz
  • 0
@Rachey z tego samego powodu co zmiana mieszkania, bo zakladam ze jak masz dobry duzy oled to raczej nie mieszkasz w ciasnej norze, ktora chcesz szybko zmienic. No i jednak sporo osob posiada wlasne mieszkania, wiec nie kupujesz nowego co 2-3 lata aby trzymac kartony
  • Odpowiedz
@snowboarder: No, mieszkam w małej kawalerce, bo więcej mi kilka lat temu nie trzeba było i nie miałem na więcej budżetu. Przeprowadzam się razem z dziewczyną do znacznie większego, żeby mieć jakąś sensowną przestrzeń do wspólnego mieszkania. Taki raczej dosyć standardowy powód, wiesz? To że ktoś ma małe mieszkanie nie znaczy, że automatycznie żyje w biedzie.
  • Odpowiedz
@mac4333: @snowboarder: @sherkhaan: @Soczi: Wszystko spoko, ale to wygląda po prostu badziewnie. U mnie w bloku sąsiad parkuje dwa samochody na jednym miejscu (jeden to smart w poprzek xD) i po prostu na ścianie ma położony styropian, który wygląda estetycznie i nie rzuca się w oczy.

Można też położyć jakąś belkę, żeby czuć ją kołami ale dla mnie najfajniejszym patentem jest powieszona piłeczka tenisowa,
nalejmizupy - @mac4333: @snowboarder: @sherkhaan: @Soczi: Wszystko spoko, ale to wygl...

źródło: comment_1625224406dfU1r0DndxXDQrnUmZLk6r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Rachey tylko sam potwierdzilesz to do czego pije, wprowadziles sie kilka lat temu i teraz zmianiesz mieszkanie, prawopodobnie zmieniesz je tez ze kilka lat i trzymanie kartonu do nastepnej odleglej przeprowadzki jest dziwne
  • Odpowiedz