Wpis z mikrobloga

  • 0
@m0rgi
@rozjuszony_przecinek
Nadal nie rozumiem dlaczego jakies bezdety z gadaniem o gwarancji maja powodowac lamanie prawa i przepisow przecipozarowych. Jest to narazanie siebie i innych, ch* kogo obchodzi twoja gwarancja na telewizor.

Jak nie masz miejsca to wywiez do starych czy wynajmij sobie miejsce w less mess lub innych punktach tego typu do skladowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snowboarder: Ja mam w dupie twoje polackie przypiedalanie się do tego co inni robią ze swoją własnością.
Duża frustracja musi być w tobie biedaku mentalny i finansowy.
  • Odpowiedz
a to nie jest czasem prowizoryczne zabezpieczenie przed uderzeniem w ściane? Może oni celowo je tak poustawiali, żeby dojeżdzając autem prędzej puknać w karton xD


@mac4333: w dobie powszechnych czujników i kamerek to wyjątkowo #!$%@? pomysł. Obstawiam, że raczej jest to brak piwnic w "nowoczesnym" budownictwie
  • Odpowiedz
Ta, a później w czym ów telewizor przewiozę na nowe mieszkanie? Bo OLED jest kilkumilimetrową szklaną taflą na połowie powierzchni telewizora.


@Rachey: W folii bąbelkowej? Przewoziłem telewizor 60 cali już 2x, teraz znosiłem do piwnicy i nic się nie stało xD
  • Odpowiedz