Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, kolejne #rozdajo . Tym razem mam dla Was kultową grę towarzyską Dixit. W ten sposób, chciałbym zaprosić Was na obóz kondycyjny dla dorosłych o niskim (w tym zerowym!) oraz średnim poziomie zaawansowania. Doskonała okazja do ruszenia czterech liter z kanapy i nabrania zdrowych nawyków ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczegóły o nim przeczytacie na stronie obozu.


Jak wziąć udział w losowaniu? Wystarczy pozostawić plusa i mieć konto założone przed dniem dodania wpisu. Losowanie przez #mirkolos lub #mirkorandom (zależnie od tego, co akurat będzie działało) jutro ok. godziny 20:00.

#dixit #zadarmo #sport #wakacje
arkagham - Zgodnie z obietnicą, kolejne #rozdajo . Tym razem mam dla Was kultową grę ...

źródło: comment_1625156264tLwpGpkEI94rf6JIRZr69K.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arkagham: o kurcze bardzo fajna sprawa (ʘʘ) może jak piniondz będzie to w przyszłym roku się wybiorę z moim ponczkiem


Bardzo dobrze, że jest przykładowy dzień bo można sobie to jakoś zwizualizować. Przydałby się turnus taki typowo relaksacyjny dla zestresowanych nadmiernie ludzi, ale w sumie chyba większość jak nie wszystkie aktywności sportowe w jakiś sposób relaksują () Mam tylko wątpliwości
  • Odpowiedz
@arkagham: Dixit fajen na start i wprowadzenie nowych graczy. Można grać z rodziną, ze znajomymi, nawet na jakiejś większej posiadówie. Gra na dużą liczbę graczy. Jest też wersja na 12 osób. Pełno dodatków. Bardzo ładnie wydana. Polecam 8/10.
  • Odpowiedz
@arkagham: dramat, stresująca gra. Tylko dla dynamicznych ludzi. Mi te obrazki mało co mówią, mijają kolejne sekundy i nie mam nic. nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@White_Magpie: programy są ustalone dla grupy, także możliwości modyfikacji nie ma zbyt dużych. Oczywiście, robimy wszystko co możemy, aby dostosować się do takich sytuacji, ale nie zawsze mamy możliwość zaproponować alternatywę dla punktu z programu. Co do atrakcji wodnych, to naturalnie ze względu na obecność jeziora jest ich sporo, jednak zdecydowana większość nie wymaga moczenia głowy (ale oczywiście pozostaje ryzyko przypadkowego zamoczenia, więc rozumiem dylemat).

@vateras131: Dzięki, staraliśmy się jak
  • Odpowiedz