Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Co ta mapa oznacza? Kłopoty. Najniższy procent zaszczepionych jest w województwach gdzie obecna partia ma najwyższe poparcie. Głupie ameby głosujące na PiS nie chcą się również szczepić. Co nie powinno w sumie dziwić.
Oznacza to że mając do wyboru kolejny lockdown, lub ograniczenie dostępu antyszczpów do cywilizowanych obszarów w czasie kolejnej fali, rząd pewnie w trosce o swoje poparcie wybierze pierwszy wariant.
A jak już gospodarka ostatecznie się wypieprzy, to szury grzebiąc w śmietnikach przynajmniej będą mogli być dumni że obronili wolność.

#bekazpisu #koronawirus
Jabby - Co ta mapa oznacza? Kłopoty. Najniższy procent zaszczepionych jest w wojewódz...

źródło: comment_1625117513BvVA6ADxdHnu93qVCY9CCv.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Pitu33: ale bredzisz szurze, mam nadzieję ,że będą izolować antyszczepow I foliarzy, tak jak się izoluje dzikie zwierzęta w zoo


O K---a, takiego spaczenia umysłowego u cb to jeszcze nie widziałem
  • Odpowiedz
@Jabby: w domu mam takiego zagorzałego pisowca, nie szczepu się chociaż rząd namawia, to jakby nie PiS namawiał na szczepienie tylko ktoś inny... Ale mój ojciec pisowiec się zaszczepił...
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: ja p------e, porównywanie PROCENTU wyszczerbienia z ILOŚCIĄ i używania jako argumentu w dyskusji to trzeba mieć IQ mojego psa, który jest najgłupszym stworzeniem chodzącym po ziemi.
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: widzę ze starasz się zdobyć nagrodę głupka roku skoro widzisz szura w kimś kto wytyka ci braki w wiedzy podstawowej niewykraczające ponad 5 klasę.

  • Odpowiedz
Z drugiej strony to w czym macie problem. Niezaszczepieni umrą na koronawirusa, a wy będziecie mieć świat bez "ameb" jak to określacie.


@Pitu33: a wam można po 1000 razy pisać jak działa szczepionka a dalej bedziecie szczekać "czego się boicie, skoro jestescie zaszczepieni" xD i dziwicie sie ze was nazywamy szurami xD
  • Odpowiedz
@AgentGRU: chyba my was nazywamy szurami. Jak można wziąć szczepionkę w 2021? Jak za rok będzie mRNA drugiej generacji od innych producentów... Wy będziecie mieć szrot w ramieniu, a ja nówkę z salonu
  • Odpowiedz
"Głupie ameby głosujące na PiS nie chcą się również szczepić. " Czyli liczy się jedna szczepionka? Tak był koronawirus, choćby ten odpowiedzialny za przeziębienia. No i z Wuhan był w laboratorium w ów czas


@Flo44LJA: Ale szur XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz