Wpis z mikrobloga

@TeczowyPrawicowiec12: Mam w tej chwili zastępcze nowe Tipo. Wg konfiguratora 65k. Nigdy w życiu nie dałbym za to auto tyle pieniędzy. Wolałbym kupić za to 3-letniego Golfa. A jak koniecznie nowe to właśnie patrzałbym na Dacię. Z wyposażenia wydaje się spoko, nie wiem jak z jakością.
@darkdancerr: no właśnie taki problem z tipo, że już wcale nie jest taki tani. Do tego jest ciut za długie i może mi się w garażu nie zmieścić. Skocze jutro pomierzyć, bo sam się zacząłem zastanawiać. Jednak ma plusa za wolnossącego 4 cylindrowca, trochę że mnie Janusz i się trochę boje tych uturbionych R3. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TeczowyPrawicowiec12: @TeczowyPrawicowiec12 nie bierz żadnych wolnossących mułów. Latam na 1.0 TCe LPG w Sandero III, Szwagier lata z tym samym motorem Dusterem. Masz 6 biegowa skrzynie i wystarczający zapas mocy żeby swobodnie śmigać w trasie jak i po mieście. Wcześniej miałem, za radą ojca, wolnossącego 1.2 z LPG w Loganie II i to był dramat.

Jak bierzesz pod uwagę Tipo to popatrz serio na nowego Logana III w wersji Comfort z
szczurek_87 - @TeczowyPrawicowiec12: @TeczowyPrawicowiec12 nie bierz żadnych wolnossą...

źródło: comment_1625088792ZnvRlbbHoRjxQl2pnEEMrZ.jpg

Pobierz
@szczurek_87: też myślę o loganie, muszę się przymierzyć. Mam 194cm i nie wszędzie się mieszczę, dlatego wstępnie bardziej na dustera patrzyłem. Tipo odpuściłem już, bo zrobiłem konfiguracje i bieda wersja kosztuje tyle co Logan z fajnym wyposażeniem. Będę miał chwilkę to się umowie na jazdy próbne. Btw, można negocjować cenę w salonie, czy nie chcą opuszczać?
też myślę o loganie, muszę się przymierzyć. Mam 194cm i nie wszędzie się mieszczę, dlatego wstępnie bardziej na dustera patrzyłem.


@TeczowyPrawicowiec12: Mam 190 cm wzrostu i w zeszłym tygodniu usiadłem w Dusterze - spodziewałem się więcej miejsca, fotel na maksa w tył i w dół musiałem dać. Auto niby wysokie, ale podłoga też jest podniesiona, więc nie jest tak kolorowo.
@QI-IQ: jestem po jedzie próbnej i się zmieściłem. Jechałem jakieś 40 minut i wg mnie spoko, komfortowa pozycja. Moja opinia o aucie też pozytywna. Widać, że cięto koszta i np. plastiki są twarde, ale wszystko elegancko działa. Trochę bębny z tyłu mnie rozśmieszyły, jednak nie hamuje źle. :) Osiągi były spoko, do codziennego stosowania wystarczające.

Zdecydowałem, że biorę polifta, 1.0 LPG. Wyposażenie wszystko co dostępne w konfiguratorze oprócz skóry. Udało mi