Wpis z mikrobloga

Mieszkanie za 500k, foty z wykończeniem itd. W sumie ładne, wbijam w ogłoszenie: "Stan deweloperski, propozycja wykończenia. Możliwe wykończenie pod klucz za dodatkową opłatą".

Co taka osoba ma w bani? Że znajdzie się ktoś jak ja, szukający mieszkania wtórnego pod klucz za 500k powiedzmy max, ale wpadnie mu w oko stan deweloperski i powie:

"A w sumie to j---ć, ładne jest, rzucę 200k więcej"


No nie ogarniam ludzkości czasem xD

#nieruchomosci #rynekpierwotny #mieszkaniedeweloperskie #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan deweloperski, propozycja wykończenia


@Zoriuszka: Ale nie bardzo rozumiem o co ta afera? Dają Ci wizualizacje jak chociazby każde studio projektowe oferując projekt domu.
Plus daje możliwość zakupu od razu z wykończeniem z wizualizacji. Gdzie ta afera?

Raczej Twoje gapiostwo, że w filtrach nie zaznaczyłeś, że poszukujesz z rynku wtórnego.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Nie zrozumiałeś misiu kolorowy: przeglądałem dział rynku wtórnego :P A tam ogłoszenie jakie napisałem, w stanie deweloperskim z propozycją wykończenia, a foty oczywiście wykończone abyś kliknął w link.

Tylko co z tego że klikniesz - jeżeli szukam wtórnego gotowca to wtórnego gotowca a nie deweloperki xd
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: mieszkanie wybudowane w roku 2020, odebrane od dewelopera - do zakupu w stanie DEWELOPERSKIEM, na rynku WTÓRNYM - bo od biura/osoby prywatnej/inwestora a nie dewelopera (trzeba doliczyć 2% PCC) - wiec jest wszystko ok. jedyne co, mogli w tytule dac ze do stan deweloperski - to faktycznie. I zazanaczyc stan "do wykonczenia"/"deweloperski" chociaz nie pamietam czy w szczegolach jest to na otodomie w ogole (na nieruchomosci-online jest)
  • Odpowiedz