Wpis z mikrobloga

@Cypselus: no wstyd straszny, bo totalnie nie umiesz ani w netykietę, ani w kulturę osobistą ani w przedstawienie własnego zdania w wyważony i racjonalny sposób. Tak jak wyżej Tobie napisano, ciężar dowodu spoczywa na Twoich barkach. A argumentację masz niczym szur 'WYŁĄCZ TV, WŁĄCZ MYŚLENIE'. Czasami po prostu lepiej nie napisać nic, jeżeli nie ma się wystarczającej wiedzy na dany temat. I serio, z Twojej pozycji byłbym bardzo ostrożny z wyzywaniem
@Rubcil: niby masz racje

Niemniej jednak wychodzę z założenia że inteligentna osoba jest w stanie sama znaleźć informacje.

Oczywiście to prawda. Niestety, nie dane mi było pisać z i teligentnymk osobami, tylko kreatynami.

Przykro mi jest tak pisać ale to prawda¯\(ツ)_/¯

10 sekund. Tyle trwa risercz. Nie podołaliście. Po co ja mam wam dawać linki, skoro sami możecie znaleźć informacje.

Jak ja bym wam dał szereg linków, to zaraz i
@suqmadiq2ama: aha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli krytykujesz mnie bo nie chce dawać linków, bo uważam to za obrażę inteligencji skoro są za darmo na wysiagniecie ręki, ale sam to robisz

( ͡° ͜ʖ ͡°)

To się nazywa jakoś

Hipokryzja kretynie xd
@Cypselus: dobra, widzę, że tutaj nie ma z kim gadać, bo przecież i tak nas KREATYNÓW zmiażdżysz inteligencją. Twoja argumentacja jest dla mnie totalnie abstrakcyjna i z tego, co widać, nie tylko dla mnie.

Co do hiperboli wyższości rybki z Gangesu nad rybą z Bałtyku, to uważam, że bardzo trafnie zastosowany środek stylistyczny. Ale co do reszty, no wybacz, ale wychodzę z założenia, że jeżeli o czymś piszę, to gdy ktoś
@Cypselus: O jakiej inteligencji piszesz? Bo chyba nie swojej? Nikt takiego zjawiska tu nie zauważył a inteligencja jest mierzalna więc co? Sam siebie oceniłeś? Masz jakieś kompetencje ku temu? Na jakiej podstawie? Na chwile obecną można śmiało stwierdzić że nie masz wiedzy na poziomie podstawówki a twój poziom wypowiedzi i rozumowania a raczej jego brak wskazuje na szura bez wykształcenia i umiejętności logicznego myślenia czyli potocznie przygłupa
@suqmadiq2ama: @Rubcil: @ruszka: @hihi_jery: @Klepajro:

CY chociaż jeden z was sprawdził aktualny stan badań, czy jesteście serio kreatynami którzy od rozmówcy wymagają serii linków poswiadczajach ich stanowisko?

Serio musicie wszystko mieć podane na tacy, nie potraficie nic a nic, sami zweryfikować?

Sorry za dobitnie stanowisko, ale wasz kolega sam zaczął. Kilka razy kulturalnie pisałem. Mam dość. Z głupotą nie mam zamiaru dyskutować, ani się starać kogokolwiek przekonywać.
@ruszka: to tak jakbym miał się kłócic z kimś kto uważa że powietrze nie jest niezbędne do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda oczywista. Dowodzenie tego od razu sugeruje że osoby z którymi dyskutuje to debile.

Wierzyłem, błędnie że tak nie jest.
Mkiwosc weryfikacji pozostawike każdemu.

Okazlo się że to przerosło wykopków¯\_(ツ)_/¯

Poza tym, z dosiwdcznie wiem że nawet jakbym coś udowodnił, to zaraz poleci zarzut że