Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spere: W sumie parę razy jak byłem nad Bałtykiem to się kąpałem w sincach i dużych falach tylko że do kolan jak cofkk nie było. Człowiek ma 2 tygodnie urlopu na rok to przecież go nie zmarnuje.
Jak już się coś robi to się próbuje na maksa.
@spere Polski Bałtyk, cena za tydzień drożej niż w Chorwacji miesiąc, pogoda w kratkę, najczęściej #!$%@?, jedzenie to głównie ryba z zamrażarki albo kebab/zapiekanka z najtańszym keczupem z 3 litrowej plastikowej butli, jakieś karabiny na kulki i odzież moro z demobilu
po takiej kompromitacji to ja bym usunal konto, siedze na wykopie juz naprawde długo i to chyba moj pierwszy komentarz ever, ale musze ci oddac to ze natchnales mnie do udzielenia sie w dyskusji, ktos wie jak sie czarnolistuje?


@fajnaposoka: jakiej kompromitacji xd

Przecież to wy robicie z siebie upośledzonych durni.

Klocicie się o rzeczy oczywiste. Użyj gogle i przestań się kompromitowac.

Mi to zajęło kilka sekund. Nic nikomu nie będę
Twój poziom dyskusji


@Rubcil: dostosowuje się do wykopkow z którymi pisze

Polecam stosować tą taktykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś jesteś szalenie kulturalnym znawca sztuki starożytnej Grecji, jutro prostakiem klocacym się kto bardziej okrada państwo, Po czy PiS, a za tydzień wojna o rybke (ʘʘ)

Jak w serialu (ʘʘ)
wstyd straszny, bo totalnie


@Rubcil: wstyd to być hipokrytą

Prosta taktyka, jeszcze raz to powtórzę. Jak rozmówca jest chamski, to należy się do niego dostosować. Mam nadzieję że pomogłem.

Cieszę się że też mogłem sprawić że miałeś możliwość wyjść na intelektualnego dżentelmen, który z klasą i kulturą potrafi uczyć innych jak dyskutować. Pewnie lepszy sen miałeś, co?

Widzisz ile dobra dzięki mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może
@hihi_jery: Bardoz fajna piosenkarka :p

Gdybyś miał chociaż połowę jej IQ to byś ogarnął Google i zweryfikował aktualny stan badań.

Bałtyk to sciek i wasza awersja do wiedzy tego nie zmieni.

PS. Jak będziesz na plaży, to nie dotykaj kolorowych kamyczkow, przypominających bursztynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)