Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tatry #gory #zakopane #logikarozowychpaskow #prawo #facebook
Jestem częsty gościem w polskich tatrach, biegam po nich z aparatem i dronem.
No i teraz pytanie, miałem ostatnio przyjemność spotkać 4 kobiety, które na szczycie Kościelca zrobiły sobie fotkę topless.
Ja oczywiście wykorzystałem sytuację i porobiłem im kilka fotek.

Długo nie musiałem czekać, bo takie panny dla atencji wrzuciły na grupki fejsbukowe związane z tatrami swoje dzieło.
One wrzuciły zdjęcie toples ale obiektyw aparatu był skierowany na plecy, dupę (tak bo ściągnęły spodnie) więc nie było widać ich cycków.

Ja stwierdziłem, że skoro Panie tak dużo atencji potrzebują to wstawię w komentarzu ich zdjęcie z profilu - w sensie z cyckami na wierzchu.
Komentarz w miarę szybko spadł z rowerka, ale część ludzi pewnie sobie zapisało zdjęcie.

Właścicielka posta wygraża mi sądem i policją.
Ja się tłumaczę tym, że to zdjęcie nie przedstawia "ich" bo na zdjęciu znajduje się jeszcze 6 innych osób a poza tym 70% zdjęcia zajmuje pas górski.

Mogę dostać jakieś zarzuty za to ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dc2b0ef052ea000a31fccf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 61
Uwielbiam tych ludzi co się srają o cudzą atencję i spermią na każdego cycka a jak przyjdzie co do czego to tchórzą pisać pod swoim anonimowym nickiem na śmiesznym serwisie ponieważ boją się że pójdą pod celę na lata a mama się zapłacze. Iksde ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).