Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Ja #!$%@?. Płacę za YouTube premium żeby nie oglądać reklam to teraz coraz więcej twórców wstawia minutowe reklamy jakichś gier, vpnów czy innych #!$%@?ów mujów tylko podstawiają swój głos. Płatna promocja powinna oznaczać, że odcinek jest tylko o reklamowanym produkcie albo że reklamowany produkt został użyty przy produkcji nagrania. Np ktoś ma kanał o wspinaczce po górach i zapłacili mu, żeby poszedł w góry w promowanych butach i coś tam o nich wspomina albo dodaje specjalne ujęcia. To ma być coś związanego z kanałem, a nie jak BNT wstawia jakieś nagrania z gry, której nigdy nie widział na oczy, a SciFun gada o vpnie przy okazji ważenia powietrza.

Historia bez cenzury robi to dobrze, bo wstawiają reklamę world of warships i odcinek jest o okrętach wojennych albo WOT i odcinek o jakimś oddziale pancernym. Albo promują książkę i przedstawiają historię opisaną w książce. Tak się to robi.

#gorzkiezale #patologiazyoutuba #youtube #mowiejakjest #bnt #banot #scifun #historiabezcenzury
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@h3lloya: ja też polecam YouTube vanced. Za darmo a masz możliwość odtwarzania w tle, do tego ciemne motywy, właśnie pomijanie takich reklam o których ty mówisz. Jak dla mnie same plusy.

YouTube sam sobie tak zrobił :
- serwis za darmo
- reklamy 15/30 sekund, rozumiem
- jeb reklama 15 minut przed filmem, kup premium
To już wolę używac vanced
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@h3lloya: nie ma go w sklepie Play. Na czym zarabia? Nie mam pojęcia. Może zbiera dane (ale kto nie zbiera w tym czasie )
Poza tym w IT jest to popularne że są projekty open source, czyli cały kod jest dostępny dla każdego, możesz go modyfikowac itd. Ludzie robią to dla własnego rozwoju, wiedzy itd. A ty sobie korzystasz za darmo.

Ja używam go już z rok i nic złego się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@h3lloya: z tego co widzę to jest jakiś 'kit' czyli dodatkowe narzędzia do oryginalnej aplikacji YouTube.
Ja mam całkowicie osobna aplikacje z ich strony.
Root nie jest wymagany, musisz tylko włączyć pozwolenie na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł, jeżeli masz Xiaomi to musisz wyłączyć inteligencję oszczędzanie baterii miui(czy jakoś tak, później to sobie włącz spowrotem)

Ja tam polecam że stronki sobie zainstalować, prowadzi cię aplikacja krok po kroku co masz klikać