Wpis z mikrobloga

Zdarzyło wam się kiedyś, lub słyszeliście o takiej akcji, by firma wysłała już skierowanie na badania lekarskie, a nagle z jakiegoś powodu #!$%@?, odwołała rekrutację i olała temat ?

Mam już skierowania na badania, po nich ma być umowa. Jednak boje się jeszcze zamykać procesy rekrutacyjne i odmawiać ofert, kiedy jeszcze nie mam kartki w ręce.

#programowanie #programista15k #rekrutacja #pracbaza
  • 13
a nagle z jakiegoś powodu #!$%@?, odwołała rekrutację i olała temat ?


@git-push:

Zdarzyło, ale łaskawcy zadzwonili rano w dniu badań że jednak nie, więc przynajmniej nie szedłem niepotrzebnie na te badania.

Za to z ofertami B2B nigdy nie było problemu, jednak UOP to domena Januszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@git-push: nie jako dev ale miałem podobną sytuację wśród znajomych, tydzień przed zatrudnieniem napisali że 'no, sorry. Ale tak wyszlo'
Płacili kasę za umowę przedwstępna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@git-push: pros o umowę przedwstępna, normalne firmy dają jak poprosisz. Jak cię nie zatrudnią to zawsze kasa za 3miechy (albo ile tam w umowie) tylko że taka umowa to powinna być w twoich rękach przed dniem wypowiedzenia w poprzedniej firmie.
Okazało się że z moim ziomkiem miał zaczyna c jeszcze jeden nasz znajomy, ale on nie postarał się o umowę. I cyk, dostał tylko maila ze nie będzie zatrudnienia i bujaj