Wpis z mikrobloga

młoda p0lka skończyła gównostudia i ona jest teraz światowa. Jakiś Mirek hydraulik, czy spawacz to nie dla niej!
Te całe "kryzysy męskości i kobiecości" to po prostu hipergamiczna reakcja na to, że wiele k0biet osiągnęło większą niezależność w postaci zarobków 2,5k na rękę i powstał niedobór chadów i tatuśków, którzy im ogarną żyćko.

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swiety_spokoj - młoda p0lka skończyła gównostudia i ona jest teraz światowa. Jakiś Mi...

źródło: comment_16249940696BUVBMdmqR1l1P71jTcALD.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: @michalek_1984: Absolwent politologii here. Zarobki grubo powyżej średniej krajowej. Zajmuje się marketingiem politycznym, ale też wykonuje "fuchy" dla różnych korporacji. Działam, a raczej działałem bo covid, w kilku krajach Europy, nie tylko w Polsce. Zgadzam się z tym memem. 95% ludzi na moim roku nie miało pojęcia po co przyszli na politologię i co można po tym robić. Najlepsza z dziewczyn aktualnie pracuje z tego co wiem
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Jest obrzydliwe, czasem wiem jak się czuje adwokat broniący mordercy, gdy wie że ten jest winny. No ale w takich chwilach powtarzam sobie, że ludzie są po prostu głupi głosując tak a nie inaczej i nic tutaj się nie poradzi. Sam nigdy nie głosowałem na swoich klientów XD Ale od zawsze interesowała mnie polityka i mogę w 100% potwierdzić słynne powiedzenie, jeżeli robisz to co lubisz to nie przepracujesz
  • Odpowiedz
@rouli: Oczywiście, że tak. Po moich wpisach widać, że nic tylko bym najeżdżał na PiS/PO bo szekle muszą się zgadzać. No ale tak serio to niewielu ludzi wie że za każdym człowiekiem w dużej polityce stoi sztab fachowców, którzy w dupie mają idee ich klientów. Wszyscy myślą że Kaczyński sam pisze swoje przemowy a Tuskowi krawat dobiera żona.
  • Odpowiedz