Wpis z mikrobloga

#niemcy #emigracja #polska #szczecin #berlin #krefeld #holandia #agencja #praca #norwegia #work #pracazagranica

Siemanko mirki, sprawa jest prosta jestem z okolic + - Szczecina, zachodniopomorskie, jest ktoś za granica a konkretnie w niemczech, gdzieś gdzie może polecić wyjazd do jakiejś sensownej roboty, gdzieś gdzie będzie się pracowało, ale i wynagrodzenie będzie do tego adekwatne, myslalem nad Wykonczeniowka w Frankfurcie nad Menem, albo nad pociągami w Krefeld w fabryce siemens, ma ktoś doświadczenie z tym, a moze jest tutaj ktoś, kto juz jest w fajnej robocie gdzie fajnie zarabia, a i potrzebują kogoś ? ODRAZU mówię ze śmieszne magazyny za psi hajs odpadają, jade zapier**ac na budowie, albo przy pociągach, i Dycha minimum musi byc przywożona, a jest to do zrobienia, widzę po swoich znajomych, aż zaluje ze dopiero teraz mnie wzięło za wyjazd do DE
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jozinzbazin_bozy: Od września możliwe że będę miał miejsce. Kierowca. Realnej pracy 5-7h dziennie. Ale dychy Ci nie dam. Około 2k euro miesiąc, ja płacę mieszkanie. Weekendy w domu, samochody zjeżdżają do Szczecina.
@fishery: witaj,z wpisu wynika że kurierka,choć może się mylę,będę coś szukał od września,jestem że Szczecina,prawko prawie wszystkie kategorie,kod 95 i cała reszta.mam trochę doświadczenia za kółkiem.wiek 37,angielski się dogadam,Niemca niestety olałem.ogólnie normalny chłop że mnie(tak mi się wydaje).Możesz podać co to za robota,ogólne info? Może być na priv.