Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest duzo gorsze i bardziej niebezpieczne od tej smiesznej koronki?
To, jak jedni szczuja drugich. Tyle co widac zawisci na kazdym kroku to jest szok. Byscie mogli, to wbilibyscie noz w serce tylko dlatego, ze jeden sie zaszczepil, a drugi nie chce. Zyczycie innym wszystkiego najgorszego tylko dlatego, ze nie mysla tak samo jak wy. Jestescie chorymi ludzmi, ale na glowe. I dotyczy to zarowdo covidian, jak i szurow (ktorym sam jestem :)) pelno idiotow po jednej i drugiej stronie barykady.
#koronawirus
  • 42
@willyfog: @Meritneit: @Glodny_Lew: sluchajcie, wiadomo ze kazdy ma swoje racje i w ogole, jestesmy rozni. Mozna sie z kims nie zgadzac, jak najbardziej. Ale ludzi, ktorzy sie ciesza bo "he he, w koncu im #!$%@?! Zdychajcie smiecie, wszystkiego najgorszego" to nawet nie wiem nie nazwac... zwykle, zawistne ludzkie glisty. Przeraza mnie tylko,ile takich osob zyje w tym kraju, to jest okropne. Wielce oswieceni, zaslepieni z nienawisci. Jedni i drudzy,
pelno idiotow po jednej i drugiej stronie barykady.


@Boban1992: zgodzę się aczkolwiek uważam, że więcej ich po stronie panikarzy. Powiedz mi, ile razy widziałeś by osoba, która nie przejmuje się wirusem życzyła źle innym, a ile razy widziałeś jak panikarze życzą innym "zdechnięcia na covid", "respiratora" lub "by zabrakło miejsca w szpitalu dla ciebie" (to są cytaty niemal dosłowne)?

Mimo wszystko uważam, że to ta grupa bardziej napuszcza ludzi na siebie.
To, jak jedni szczuja drugich.


@Boban1992: pisałem o tym wielokrotnie, napiszę jeszcze więcej razy: podzielonym społeczeństwem łatwo się steruje.
Wcześniej była dyskusja:
- PO vs PiS (ciągle jest). Nie ma nic pośrodku
- rowerzyści vs piesi vs kierowcy aut vs motocykliści - dowolne grupy, wszyscy ze wszystkimi
- szczepienia vs przeciwnicy
- czarni vs biali
- skrajnalewica vs skrajnaprawica

i naprawdę na każdym kroku, nie ma nic pośrodku - są
@jagodowy_krol: oczywiscie ze tak. Najlepiej rzadzi sie spoleczenstwem podzielonym, zastraszonym i oglupionym. Czyli polskie spoleczenstwo spelnoa wszystkie 3 wymogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez to nie przypadek, ze rzad chcialby na stale wprowadzic edukacje zdalna. Jak wszyscy wiemy, to jest hooy a nie edukacja ;)
@Boban1992: Ale dlaczego dziwi Cię nienawiść wobec ludzi przyczyniających się do niszczenia życia tym nienawidzącym? Czytając o Rwandzie czy Bałkanach też kiedyś zachodziłem w głowę jak można zrobić coś takiego sąsiadowi. Dziś, po roku tych paranoicznych wygłupów nic już mnie nie dziwi i zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że sam potrafiłbym robić to samo
@Stallion45: ano dlatego, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Dla mnie, to te wszystkie pro-szczepy i panikarze zatruwaja mi zycie. Dlaczego masz mi zabraniac wejsc do sklepu czy gdziekolwiek? Ograniczac moja wolnosc? Bo co, bo MOGE byc chory? Mimo, ze po szczepieniu tez mozesz byc chory i zarazac?

No i co, mam Ci zyczyc smierci i calej reszcie, bo mysla inaczej niz ja? To nie jest normalne.
@Boban1992: Nie zrozumiałeś mnie. Jestem po stronie normalności, czyli tam gdzie i Ty. Ale pytałeś zdaje się czemu nie możemy się wyprzytulać i wycałować z covidianami, a przynajmniej ja tak to odebrałem i tego dotyczyła moja odpowiedź. Ci ludzie w znacznym stopniu zniszczyli mi rok życia, więc jak mam ich traktować?