Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@pro666full: mnie to w sumie zawsze śmieszy jak się ludzie do tego stopnia podniecają drużynami zza granicy. No fajnie, pokibicować i trzymać kciuki można, ale takie coś już jest mało smaczne. Co z tego, że mieszkał we Francji. Jest Polakiem, mieszka tu, pracuje w polskiej telewizji, siłą rzeczy takie reakcje powinny być zarezerwowane dla drużyn domowych. Ogólne beka z takich ludzi. Dziś trzymam kciuki za fritzow, ale po ziemi się tarzać
  • Odpowiedz
@15wzwisie: mordo ktoś siedzi głęboko w temacie i angażuje się emocjonalnie to się podnieca drużynami również zza granicy. Lepiej dla niego, bo co to za futbol bez emocji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pro666full: Czy tylko mnie irytują ci goście w studiu xd kurzajewski jak jakiś dzieciak w szkole wyśmiewa smoka co chwile, łazi i go nagrywa „HAHA I CO TERAZ”. Myślałem ze jest trochę poważniejszy
  • Odpowiedz
No fajnie, pokibicować i trzymać kciuki można, ale takie coś już jest mało smaczne. Co z tego, że mieszkał we Francji. Jest Polakiem, mieszka tu, pracuje w polskiej telewizji, siłą rzeczy takie reakcje powinny być zarezerwowane dla drużyn domowych


@15wzwisie: jakby było komu kibicować w Polsce, a tu i w klubach i w reprze padaka. Zajebisty wieczór, wielkie emocje do samego końca ale jak tak można innej drużynie, to niesmaczne xDDD
  • Odpowiedz