Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: Zapisy zaczynają się różnie, ale jeżeli dobrze pamiętam to do końca roku są już pierwsze zapisy otwarte. Ilość miejsc nie jest ograniczona, jedyne co przemawia za wczesnym zapisaniem się to próg cenowy - na początku jest zawsze najniższy.

Tutaj przykładowy masz link to pierwszych zawodówz serii Garmina, w Żyrardowie. Możesz zobaczyć jak się ceny zmieniają w czasie ;)

https://irontriathlon.pl/triathlon-zyrardow/oplaty/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ATAT-2: na zawody da się zapisać nawet parę dni przed startem ale to kosztuje więcej, wyjątkiem są serie Ironman na które ciężko znaleźć miejsce (zwłaszcza w cieplejszych krajach)
  • Odpowiedz
Na większość stabilnych imprez już z miesiąc po imprezie startują zapisy na następny rok.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Garmin chyba do takich należy?

@jefedecocina: @viruzzet: @gokish: Dzięki za sugestie. W ten rok nie celuję, chcę się przygotować porządnie. Szczególnie pływanie które zaniedbałem od czasu wybuchu pandemii i lekko mnie przeraża wizja otwartej wody w tłumie ludzi ;)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Tylko chłopaki organizującymi GIT o kolejnym sezonie najcześciej mysla po zakonczeniu cyklu a imprez jeszcze trochę mają do pyknięcia.
  • Odpowiedz