Wpis z mikrobloga

"Idź na siłownię, laski lubią przypakowanych facetów"

Tylko jeśli masz predyspozycje genetyczne do rozbudowy masy mięśniowej - inaczej będziesz wyglądał jak #!$%@? krasnal i się staniesz lokalną atrakcją kościoła zdrowego ciała.

Spójrzmy tylko na ten przykład, jak wiele w posturze ciała i możliwościach rozbudowy masy ciała zmienia, chociażby wzrost. Jak wiele zmienia szkielet. Wystarczy tylko nieco węższa struktura kostno-szkieletowa w połączeniu ze słabymi mięśniami i nieważne co zrobimy i tak będziemy wyglądać jak napompowany krasnal.

W przypadku człowieka posiadającego predyspozycje do rozbudowy masy mięśniowej widzimy totalne różnice - już sam wzrost sprawia, że nawet będąc niewytrenowanym, wzbudza dominację, wrażenie potęguje szeroka struktura kostno-szkieletowa z i tak widocznymi mięśniami. Dla niego siłownia będzie tylko i wyłącznie mnożnikiem atrakcyjności.
A to wszystko dzięki większej ilości receptorów androgenowych.

Sam testosteron gówno ci da jeśli masz małą liczbę jego odbiorników, możesz wytwarzać 700 jednostek i gówno ci to da jeśli masz mało receptorów które go wychwycą i zrobią z nim coś użytecznego. A możesz wytwarzać 250 jednostek i mieć 185 cm wzrostu i szczękę w kształcie tasaka z dobrą masą mięśniową na start. Wszystko zależy nie od ilości teścia, ale od tego jak nasz organizm może go spożytkować. A to tylko kwestia genetyki. Nie ma żadnego sterydu na twoje receptory androgenowe. A to one odpowiadają za twoje maksymalne możliwości co do rozbudowy masy mięśniowej i widocznych efektów.

No i na koniec, chyba wszyscy wiemy że

Niezadbany Chad>Napompowany krasnal gymcel

#przegryw #blackpill #redpilll #silownia #tfnogf ##!$%@? #gymcel #silownia #androgeny #testosteron #logikaniebieskichpaskow #bekazniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
B.....a - "Idź na siłownię, laski lubią przypakowanych facetów"

Tylko jeśli masz p...

źródło: comment_1624905694XX6aOsGBi3qTPSuNPoKwmW.jpg

Pobierz
  • 27
@BlackPillowaPrawda: Kolego nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia. Kazdy nawet srednio ogarniety kulturysta wie, ze w tej dziedzinie sportu osoby z nizszym wzrostem maja duzo lepiej i łatwiej. Po pierwsze ta sama liczba miesni wygląda zdecydowanie lepiej na kims kto ma nizszy wzrost, wiec im jestes wyzszy tym wiecej musisz trenowac by kozacko wyglądac. Po drugie nizszy wzrost - nizszy srodek ciezkosci dzieki czemu mamy lepsza stabilnosc
@BlackPillowaPrawda: Moim zdaniem dużo tutaj #!$%@? xD. Sam jestem gośćiem po prawej, looxmaxed gymcel i jeżeli chodzi o budowanie sylwetki to naprawdę są skrajne przypadki, gdzie genetyka przeszkadza, serio. Wiele osób w życiu widziałem i nawet ze słabą genetyką jak poświęcisz odpowiedną ilość czasu, dobrze jesz i się nie #!$%@? - będziesz zajebiście wyglądał.

Ale jeśli chodzi o kwestie wysiłku i estetyki - to w 100% się zgadzam. Jak ktoś ma
@BlackPillowaPrawda Patrząc na tych dwóch jeśli chodzi o atrakcyjność wygrywa ten z lewej. Ale jedna uwaga. Temu z prawej brakuje docięcia.
A jeśli chodzi o osobiste skojarzenia to ten chad przypomina mi kolesia któremu lata temu #!$%@? za pyskówki. Przywodzi na myśl jego perfumy których się nawdychalem zanim podbiłem mu oko, różowa mnie odciągnęła, dostałem rewanż po czym czub mojego buta miał bliskie spotkanie z jego częściami intymnymi.
Natomiast incel z obrazka