Wpis z mikrobloga

Są takie gry które sprawiają że wracają wspomnienia. Znów czuje tą beztroskę i radość z odkrywania nowych zakątków mapy. Nie ma problemów, nie ma pracy, nie ma obowiązków, nie ma strachu przed tym co przyniesie przyszłość. Tylko ja i gra dzięki której jako dzieciak odpływałem w inny świat. Gra przy której spędziłem kupę czasu za dzieciaka, będąc kilkuletnim brzdącem. Wsiadanie do aut tylko po to by bez celu jeździć ulicami wirtualnego miasta i wsłuchiwać w klimatyczne piosenki lat 80'. Będąc gówniarzem nawet nie zastanawiałem się nad tym kto jest wykonawcą, jaki to gatunek muzyki...po prostu mi się podobała melodia, czułem klimat gry. Coś co jest nie do podrobienia. Z ręką na sercu mogę powiedzieć że GTA Vice City było grą która najbardziej wbiła mi się do głowy, którą wspominam z największą nostalgią. Jak uda się dożyć starości to nadal będę ją miał w pamięci. Tommy liczę że jeszcze będę miał okazję zobaczyć Cię w najnowszej produkcji Rockstar'a, po tylu latach już na bank z siwymi włosami. Czekam, wierny fan Vice City.

#gta #vicecity #gtavicecity #rockstargames #nostalgia #gry
Kadet20 - Są takie gry które sprawiają że wracają wspomnienia. Znów czuje tą beztrosk...

źródło: comment_1624889602m61PIncnsMIUBwPMxWpAsJ.jpg

Pobierz
  • 11