Wpis z mikrobloga

@Pantegram: nie czytam wszystkich komentarzy skierowanych do mnie, bo mi zwyczajnie szkoda czasu. wchodzę na wykop w przerwie od pracy żeby się zrelaksować, a nie wdawać się w bezsensowne dyskusje z anonami z portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@CryptoPump: No gdybyś nie wchodził w bezsensowne dyskusje to by było spoko... Gorzej, że merytoryczne komentarze ignorujesz, a na jakiś pojedynczy wysryw to musiałeś odpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam sobie przeczysz. Co innego robisz, co innego piszesz, że robisz...

Gdyby nie pojawił się żaden mniej merytoryczny komentarz, to pewnie byś siedział cicho, bo kontrargumenty były na tyle mocne, że trudno było z nimi dyskutować... Pojawiło
  • Odpowiedz
@grumis:

Mi chodziło tylko o wypisanie się z "abonamentu" na plebana ;)
Mieszkam w Niemczech na stałe i tu jestem zgłoszony jako niewierzący, a syna nie ochrzciłem i nie zamierzam tego robić.
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@? Tylko w zamian za religie spokojnie moze zadomowic sie doktryna, w Japonii jakos z tym zyja, Shinto i Buddyzm to doktryny ale spełniają role "Religi" czyli wskazowki jak postepowac w zyciu, ludzie potrzebuja czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@Eoon: źle to ująłem. Chodziło mi o to, że Budyzm nie wejdzie bo nie jest oparty na dogmatach które trzeba brać na wiarę a na własnym doświadczeniu zdobytym dzięki czasowi poświęconemu na medytację więc nie da się za pomocą niego sterować Polakami tak jak to ma miejsce teraz za pomocą katolicyzmu
  • Odpowiedz
nie czytam wszystkich komentarzy skierowanych do mnie, bo mi zwyczajnie szkoda czasu. wchodzę na wykop w przerwie od pracy żeby się zrelaksować, a nie wdawać się w bezsensowne dyskusje z anonami z portalu ze śmiesznymi obrazkami.


@CryptoPump: czytasz, czytasz. Tak tylko #!$%@?, bo argumentów brak ¯\_(ツ)_/¯

Buddyzm nie wejdzie bo buddyzm to nie religia a
  • Odpowiedz
typowy wykopek jest typowy.

a nie wdawać się w bezsensowne dyskusje z anonami z portalu ze śmiesznymi obrazkami.

wiadomo, wszechwiedzący wykopek xDDDDDDD


@CryptoPump: no poziom wspaniały prezentujesz
  • Odpowiedz
@MrGalosh: wypunktowany xdddddddddddddddd

jedyny argument jaki tam widziałem to "patrz na czechy tam tego nie ma", nie ważne, że pisałem wpisów wyżej że to trwa dłużej, o wiele dłużej nawet i 100-200 lat - to wykopki i wiedza lepiej, bo przecież teraz jest tak zajebiście xdd
  • Odpowiedz
@CryptoPump: no poziom wspaniały prezentujesz ¯_(ツ)_/¯


@MrGalosh: poza tym nie wiem z czym ty dyskutujesz, napisałem tylko że jak #!$%@?ą tą religię przyjdzie inna. dasz sobie rękę uciąć, że za 500 lat na naszych ziemiach nie będzie innej religii? no ja bym sobie nie dał uciąć niczego. spuszczacie się nad czymś, nad czym nie macie kompletnie wpływu. ja sram na to, mam ciekawsze rzeczy na głowie.
  • Odpowiedz
xdddddddddddddddd


@CryptoPump: musisz dać więcej 'd' by podkreślić swoje "zdanie".

jedyny argument jaki tam widziałem to "patrz na czechy tam tego nie ma", nie ważne, że pisałem wpisów wyżej że to trwa dłużej, o wiele dłużej nawet i 100-200
  • Odpowiedz
@MrGalosh: Buddyzm jest religią dla ludzi którzy się nie przebudzili i chcą w coś wierzyć. Buddyzm sam w sobie nie jest religią a jedynie możliwością odpowiedzenia sobie samemu na pytania na które nie mogą odpowiedzieć religie. Czysty umysł podczas medytacji pozwala sobie przypomnieć i odpowiedzieć na pytania egzystencjalne a raczej doświadczyć tych odpowiedzi. Religie dają jedynie nadzieję. Medytacja pozwala pozbyć się nadziei dając wolność
  • Odpowiedz