Wpis z mikrobloga

@juzwos: Pomyśl sobie: jak facet śpi ze swoją żoną w jednym łóżku, to czy masz 100% pewności, że czasem nie jest to jakiś wyparty kryptogej który wszedł w ten związek pod naciskiem rodziny i żony wcale nie kocha i nawet seksu z nią nie chce uprawiać? Przecież kilka dekad lat temu jak homoseksualiści musieli się ukrywać to tak właśnie robili. Można znaleźć w sieci historie takich żon, które miały geja za
@sz__po: tak mam ostatnio problem z pederastami bo #!$%@? mnie ta ich nachalnosc i pieprzenie ze to normalnosc.nie to nie jest normalność tylko zboczenie i przez takich idiotow jak wczoraj widzialem 10 latki z torebkami teczowymi to wiem ze te malolatki #!$%@? maja rozumu ale oglądają internet tik toki i chca byc rez modne
@OstatniZnak: ciekawe w jaki sposób objawiala sie ta nietolerancja bo ja jestem juz po czterdziestce i jakos sie nie spotkalem z tym a o dziwo na mojej drodze spotkalem sporo osob homo i jedynie mam zastrzezenia ze oni chca byc w centrum uwagi caly czas.Kazda jedna osoba z tych ktore poznalem tak sie zachowywala,sa egoistami a teraz doatali troche skrzydel (pieniedzy z zagranicy)przez takich Biedroniow i moga spelniac swoje egoistyczne marzenia.
@SipaXtra: masz problem z homosiami, czego dowodem jest Twoja irytacja i terminologia (typie, nazwałeś ich zboczeńcami w poprzednim poście). jednocześnie właśnie z tego względu osoby LGBT nie będą się zwierzać Tobie ze swoich zmartwień i obaw, co wzmacnia Twoje poczucie braku takowych. a tekstem o pieniądzach z zagranicy już całkowicie obnażasz swoją nieznajomość realiów.

stary, ja wiem, że Cię nie przekonam. ale piszę do Ciebie spokojnie i bez złośliwości żeby
@sadistikexekution: zboczenie to nic obrazliwego,poprostu odchył od normy.nie chce mi sie pisac na telefonie za bardzo tak wiec nie bede sie rozpisywal.prawda jest taka ze to jest zmasowany atak na ten kraj aby go oslabic i wy jestescie tylko narzedziem tej destabilizacji.zeby nie bylo do kościoła nie chodze a nawet gardze hierarchami tej sekty.
@SipaXtra: ciężko cokolwiek na to odpisać, rozmowa trochę jak z księdzem twierdzącym, że jakaś powódź czy inny kataklizm jest karą bożą za grzechy, bo on tak sobie wymyślił i #!$%@?. co jest szczególnie wymowne kiedy sam ponoć księżmi gardzisz – a mimo to poziom pewności siebie w interpretowaniu rzeczywistości pod raz obrany światopogląd przedstawiasz ten sam. heh, nie wiem, ręce opadają. miłego wieczoru życzę.