Wpis z mikrobloga

@Dominikwtfco: pomidor, ja mam astmę zaleczoną i fajzer X2. Ogólnie to po drugiej dawce straszne zmęczenie czułem. Ale jeśli masz astmę aktywną to się nie wypowiem bo yyyy kolokwialnie mówiąc - cholera wie jak zareaguje Twój organizm ¯\_(ツ)_/¯
@Arogancky: Odkryta 4 miesiące temu a leki tak średnio na mnie działają - źle się po nich czuje ale i tak biorę bo jednak coś tam dają, dlatego boje się jak ciało zareaguje i szukam odpowiedzi jakiś hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dominikwtfco: mam astmę i w #!$%@? alergii w tym na leki. Zaszczepiłem się Pfizerem i jedyne skutki uboczne to była bolącą ręka przez 2 dni. Przede wszystkim - nie ma że ci się nie chce. Znajdź lekarza, choćby prywatnie który ci doradzi, czy z twoimi dolegliwościami jest to na pewno dobry pomysł. Jeśli się zdecydujesz to dopilnuj chociaż nie powinni ze względu na astmę, żebyś nie dostał Johnsona, jest za mocny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominikwtfco: ogólnie jest mocny, by była potrzebna jedna dawka. W związku z tym nie jest zalecany dla osób z jakimiś dolegliwościami. Na pewno rezygnując z niego na rzecz tych dwudawkowych zmniejszasz diametrialnie ryzyko większych skutków ubocznych jak wysoka gorączka i inne tego podobne rzeczy. Dodatkowo powinieneś posiedzieć po szczepionce trochę dłużej w przychodni 30 minut zamiast 15 jak w przypadku większości ludzi.
@Dominikwtfco astma & alergie here. Hajzer wszedł jak w masełko. Po 1 dawce nic, po drugiej ból ręki i ogólne zmęczenie przez jeden dzień.

Myślę, że za darmo to zawsze warto wziąć, w końcu to uczciwa cena.
@Dominikwtfco: wg mnie: szczep się i nie słuchaj tego antyszczepionkowego #!$%@?.
Organizm zareaguje różnie. Niezależnie od szczepionki - jedna osoba będzie leżeć w łóżku 2 dni a inna na drugi dzień zapomni, że w ogóle była szczepiona. W podwójnych szczepionkach najczęściej 1 dawka wchodzi jak miód a druga już trochę kopie bo przy pierwszej organizm dostał coś czego w sumie nie znał i się dopiero uczył a przy drugiej już potrafi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominikwtfco: Astma od kilku lat, nie-uczuleniowa. Biorę regularnie sterydy. Jestem po 2 dawkach moderny. Przy pierwszej 37C, przy dwójce 38C. Trzymało po ok. 1.5 dnia, potem osłabienie. Bez paracetamolu i silnych bólów, samopoczucie rozbicia jak na kacu. Polecam rozluźnienie ręki przy szczepieniu, tak jakbyś zadrzemał na kanapie przed TV.