Wpis z mikrobloga

@rivers666: @lizakoo: To zależy. Może i jest w tym metoda. Mam znajomych co tak zrobili i:
Zachorowali oczywiście (ale dość późno) jeden zaraził się od drugiego (miała być grypka ale no #!$%@? coś tak to nie wyglądało):
1. przeszedł dość łagodnie (tydzień chorobowego). Jako ozdrowieniec nawet nie zamierza się szczepić.
2. dość ciężko + powikłania i stwierdził, że jak upora się z powikłaniami, to pomyśli nad szczepieniem.
Obydwóch stwierdziło, że
@blackmilk: przestan szerzyc bajki bo zaden azjatycki kraj nie ma zadnych obowiazkowych szczepień oprocz Arabii Saudyjskiej na meningokoki. W Europie, Australii, Oceanii, Ameryce Płn rowniez zaden kraj nie wymaga zadnego szczepienia od turystów!!
W Ameryce Pld tylko Gujana Francuska i Surinam..nie wiem kto by chcial tam jechac xD
I na koniec Afryka- tam w niektorych biednych i nieatrakcyjnych turystycznie krajach jest jedynie obowiazek szczepien ale zaden atrakcyjny kierunek jak Egipt, Tunezja,
@kotecci: przyjmę i czwartą skoro ludzie od lat szczepią się na grypę. No i powodzenia w locie do krajów tropikalnych itp (tam niektóre szczepienia są obowiązkowe np przeciw febrze)

@blackmilk widać w dupie byłeś i gówno widziałeś jak sądzisz że szczepionka przeciw żółtej febrze jest obowiązkowa w tropikach. Doucz się trochę, polataj po świecie i dopiero się wypowiadaj, bo już nie ważne o co walczysz ale po prostu się kompromitujesz.
@blackmilk: Ja nie zamierzam się szczepić dopóki nie będzie mi to w jakimś celu potrzebne. Nie uważam szczepionek za niebezpieczne, ale myślę, że każdy powinien mieć prawo do odmowy ich przyjęcia. Nie podoba mi się, że powoli zaczyna się segregować ludzi. Nikt nie ma prawa mnie zmusić do szczepienia. Odnośnie innych szczepień, np. odra to też jestem za możliwością odmowy szczepień, chociaż wiem, że to przyczynia się do rozwoju tej choroby,
@blackmilk to po co robisz ten wysryw? Dostałeś już 2 dawkę i dalej musisz chodzi e masce w biedronce?? Hahah nawet mi cię nie żal xD
Jest tak gorąco że nam nie w głowie wasz covid i wasze szczepionki ale tak wam dupa pęka że mamy na to #!$%@? że codziennie robicie tematy z tym ( )