Wpis z mikrobloga

ZA 2 TYGODNIE IDĘ PO RAZ PIERWSZY NA TZW. SZYBKIE RANDKI (SPEED DATING)

Po nieudanej przygodzie na tinderze na przełomie 20/21 znajoma zasugerowała mi speed dating.
Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tej propozycji.
Wydawało mi się, że jest to forma poznawania ludzi dla desperatów, że chodzą tak pewnie tylko największe maszkary i samotne madki z trójkom bombelków.
Po przejrzeniu wpisów kilku mireczków, którzy już na takich spotkaniach byli, czy opinii ludzi z innych forów/grup w internecie nabrałem większego przekonania i stwierdziłem - czemu nie!
Tutaj muszę również podziękować jednemu youtuberowi, który opisywał swoje wrażenia po szybkich randkach. Podpowiedział, aby najlepiej jak najszybciej wykupić bilet, bo miejsca dla facetów rozchodzą się niczym świeże bułeczki.
Każdego dnia po lockdownie odświeżałem stronę czekając tylko na pojawienie się oferty dla mojej grupy wiekowej.
Gdy się pojawiła od razu wykupiłem wejście.
No i youtuber miał rację, bo już 3 dni później nie dosyć, że wszystkie bilety dla facetów się rozeszły to jeszcze powstała lista rezerwowa! (Natomiast dla kobiet cały czas są miejsca dostępne mimo, że ogłoszenie wisi prawie 2 miesiące).

rales - ZA 2 TYGODNIE IDĘ PO RAZ PIERWSZY NA TZW. SZYBKIE RANDKI (SPEED DATING)

Po...

źródło: comment_1624781842pINgFX6hogsDen7MRa7n3a.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ PO WYDARZENIU. OPOWIEM JAK BYŁO, Z ILOMA DZIEWCZYNAMI MAM "MATCHA" ORAZ MOJE OGÓLNE SPOSTRZEŻENIA I PRZEMYŚLENIA.
  • Odpowiedz

Wołam osoby, które już były. Czy macie dla mnie jakieś porady, sugestie przed? Zastanawiam się nad ubiorem. Czy można na luźno w sensie t-shirt, jeansy, adidasy czy bardziej elegancko?
  • Odpowiedz
@rales: Cześć, byłem przed pademią - ubiór można na "informatyka", byle czysto i schludnie - w garniakach nie było nikogo. Co do porad - w zależności od ilości dziewczyn, przy n-tej już się odechciewa rozmawiać - bo rozmawiasz dużo i szybko - weź to pod uwagę, a po "randce" w zależności od lokalu - można zostać w środku i spokojnie pogadać przy piwku z resztą osób.
  • Odpowiedz
@rales: w większych miastach jak Warszawa, Poznań, Katowice etc. to ma się prawo udać ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymam kciuki bo sam też kiedyś się nad tym zastanawiałem XD
  • Odpowiedz
@rales: Bylem raz - grupa wiekowa 24-30. Przyszly same odrzuty i nudziary 4-5/10. Zaznaczylem tylko jedna (chyba z 12) ktora byla mocno srednia, ale rozmowa kleila sie.

Pierwsze spotkanie bylo sztywne a gdy zapronowalem wyjscie do galerii to odmowila, wiec dalem sobie spokoj. Tego samego dnia widzialem ja z chlopakiem idaca za reke :)

Powodzenia miereczku, ale nie nastawiaj sie na nic raczej.
  • Odpowiedz
@rales: kiedyś przypadkiem wbiłem do pubu gdzie się taka akcja odbywała. Nie wiedziałem wtedy, że coś takiego w ogóle istnieje ale cały lokal był zapełniony, więc chyba jest to chociaż trochę popularne i w jakimś tam procencie działa. Próbuj, w najgorszym wypadku napijesz się na końcu przy barze piwa, czyli wyjdziesz na plus xD
  • Odpowiedz
@rales: spójrz na to logicznie, jaka kobieta zapłaciła by za spotkanie z randomowym typem ? Skoro kobieta może mieć randkę w 5 minut i to w zasadzie dowolna i za darmo.
  • Odpowiedz