Wpis z mikrobloga

  • 1219
Właśnie skończyłem swój dyżur na karetce. Jak na sobotnią, wiankową noc było nadzwyczaj spokojnie. 3 wyjazdy, wszystkie do zaburzeń psychicznych. Lubię takie, bo nie trzeba się za bardzo na takich wezwaniach wysilać. Zwykle wystarczy pogadać.
Ale pisze to dlatego, że to mój ostatni dyżur. Mam dość. Ponad rok pracy z covidem mnie wykończył. Muszę odpocząć. Po 20 latach rezygnuję z pracy w karetce Zostawiam sobie wyłącznie etat na dyspozytorni medycznej. Jest to na tyle dobrze płatna praca, że powinienem dać radę utrzymać rodzinę.
Jak długa przerwa? Nie wiem, myślę jednym roku ale być może zatęsknię za tą robotą i wrócę wcześniej.
#999 #wejsciesilowe #ratownikmedyczny #koronawirus

Jak mi się coś ciekawego przypomni, to pod tag #wejsciesilowe wrzucę coś od czasu do czasu. Ale kontentu będzie mniej. Chyba, że jest coś o czym chcielibyście poczytać?
  • 63
  • Odpowiedz
przecież przy covidzie w szpitalach covidowych to jest 1/15 tej pracy co w normalnych warunkach 2 lata


@Kismeth: wujek pisior ci to powiedział? Jak nie znasz nikogo z tej pracy to po co takie wysrywy?
  • Odpowiedz
@Korba112 ale jak to?! Przecież praca przy covidzie to sam odpoczynek, nikogo nie ma na oddziałach, a ratownicy dostają po 30k na rękę za sam fakt siedzenia na oddziale i picia kawusi! Jak możesz z tego rezygnować!?!?!!!111oneonone może po prostu otwórz oczy i będzie lepiej?

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
przecież przy covidzie w szpitalach covidowych to jest 1/15 tej pracy co w normalnych warunkach 2 lata


@Kismeth: wujek pisior ci to powiedział? Jak nie znasz nikogo z tej pracy to po co takie wysrywy?

@Missudi: nie, po prostu byłem w szpitalu covidowym ze skierowaniem w zeszłym roku xDD
  • Odpowiedz
@Korba112: dziękuję.
Po prostu dziękuję za Twoją pracę.
A co do tagu to wpisujjak najwięcej Ci się uda, podpytuj współpracowników o dziwne historie bo takie rzeczy są szalenie ciekawe dla zwykłego szaraka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: moze mlody czlowiek chce sobie ulozyc zycie i zastanawia sie na ile moze liczyc w tej pracy to polak bedzie polakiem i powie mu ze kociej mordy dostanie


I może jeszcze mieszkanie/dom bez kredytu? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) tośmy się pośmiali.
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: Jak mieszkasz w kawalerce z wielkiej płyty na obrzeżach miasta, do pracy dojeżdżasz autobusem, a twoja cała rodzina to kot który sam poluje by miał co jeść to TAK zarobki na dyspozytorni są wystarczające.
  • Odpowiedz
@ViiV01234: prawie wszyscy się dostają po przepracowaniu odpowiedniego czasu na sorze (można pracować na innych oddziałach), konkursy na kierownika albo kierowcę wiszą cały czas na stronach wspr, etatów prawie nie ma bo każdy jedzie na kontrakcie
  • Odpowiedz