Wpis z mikrobloga

@PrimoUltimo: Ostatnio z firmy Koncha (polecam) zależy co weźmiesz. Nautica jakieś 500 za dobę. Suncamper 1100 za dobę. Można się dogadać przy dłuższym wynajmie bo 5 dni na Mazury to speedrun. Są 3 kabiny wiec na 3 ziomków lub 3 pary można. Ja ostatnio ojca na dzień ojca zabrałem. W tym roku tez lecimy bo to magiczny sposób spędzania czasu :)
@suqmadiq2ama: @suqmadiq2ama: czy byłeś czy nie to nie ma nic wspólnego. Możesz tam mieszkać i nadal gadać bzdury o motorówkach. Tak jak to zrobiłeś powyżej. :) piszesz o wartościach tak odrealnionych na mazurskie standardy ze głowa boli :)


@smokingcat: Zesrałeś się bo cie pewnie wątek osobiście dotknął, miałeś ty kiedyś jakiś jacht czy pontonem wędkarskim pływasz?

Godzina dziennie pływania? XD²¹³⁷ STARY ja pływałem nie mniej niż 6-8 godzin dziennie
Pobierz suqmadiq2ama - > @suqmadiq2ama: @suqmadiq2ama: czy byłeś czy nie to nie ma nic wspóln...
źródło: comment_1624788016yeDbKrWAkIKk0OyJDIdQMq.jpg
@suqmadiq2ama: Nie. Nie dotyczy mnie temat bo grzecznie odsysam w miejscach do tego wyznaczonych. Chcesz mi powiedzieć, ze spalisz na Mazurach 100l w godzinę ? :)))? Bo piszesz o 35l :) 100l to dużo obrotów i duża prędkość. Gdzie taka utrzymać godzinę ? Ty Ciagsz narciarza z tego co rozumiem. To trochę i NY temat jeśli chodzi ile czasu spędza się płynąc :) ja zwiedzam wiec max 3h na dzień płynięcia
@smokingcat: Ja nie spale bo ja tam sie bujałem nałtikami zawsze co palą 2-3l, robienie fal i hałasowanie to nie dla mnie - takie motorówki ściągają janusze i sebki wycięte razem z tatarakami do których przyrosły w usa - przeważnie na pierwszą motorówkę bo myślą że to jak z autem - trzeba mieć najwięcej mocy jak na lewym pasie. A potem płacz że części drogie, paliwo drogie i kto to widzioł
@suqmadiq2ama: Nie tylko w żeglarstwie tak jest.Jest taki zbiornik Pogoria IV w #dabrowagornicza bardzo sobie go chwalę bo można sobie zjechać i się rozbić autem/namiotem/kamperem niedaleko wody. Niestety ludzie nie zabierają śmieci ze soba część śmieci przy swoim obozowisku i odjeżdza inna część wrzuca do wora a wór w krzaki :/
Jestem za dzikimi miejscówkami takimi jak ta ale powinny być opłaty za wjazd 10zł czy coś by był kosze i