Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: ale na łódkę, opłaty za utrzymanie, przyczepę i SUVa 4x4 który to wszystko uciągnie to już było xD

Żeby czerpać radość z korzystania z mazurskich jezior w roku 2021 to trzeba być jakimś przegiętym optymistą albo równie wielkim bucem jak ci wszyscy nowobogaccy walący tam drzwiami i oknami, bez jakiegokolwiek poszanowania dla fauny i flory tam panującej. Ludzie rozjeżdżą i obsrają ten piękny kawałek Polski, a potem będzie płacz i
@healfwer: I są takie co mają 2x stare V8 - przywożone w kontenerach z usa i picowane tylko żeby było ładnie (wiejski tuning) a toaleta morska zostaje bo po co płacić za szambo dyszke jak można srać za burte za darmo.

Przez dwa lata jak odsysałem szambo z housebota to tylko raz stałem w kolejce za innym housebotem a tak to trzeba było obudzić bosmana żeby poszukał klucza do pompy
@revente: @revente My korzystamy zawsze. Zbiornik jest daleko od części mieszkalnej i nigdy nawet nie zawiało smrodem (houseboat) a na jachcie zależy od wielu czynników :) w camperze zakaz robienia 2ki bo choćby był Camper za pół lub bańkę to i tak śmierdzi (toaleta przeważnie jest na środku campera a zbiornik jest mało szczelny. Fuj. Ostatniej zimy w camperze nam zamarzło wszystko w pojemniku na czarna wodę ;) nie polecam ;))))
@revente: dokładnie tak, przecież i tak zawsze spływasz do portu na wieczór albo w czasie dnia na dziko na obiad sobie stajesz i wtedy jest czas na toaletę. Więc nie wiem co ten port Giżycko #!$%@? ale chyba nie wiedzą jak się żegluje xD
@Iskaryota: @Iskaryota - kiedy tam ostatnio byłeś ? Ja 7 miesięcy temu. Nie wiem o czym mówisz. Widać, ze ludzie z wielkimi pieniazkami zaczynaja tam się budować albo od dawna się budują. Ale z poszanowaniem natury. Jadę zaraz na Mazury na houseboat i doczekać się nie mogę. Fota z zeszłego roku. Jak widać - tłum i syf :))))
smokingcat - @Iskaryota: @Iskaryota - kiedy tam ostatnio byłeś ? Ja 7 miesięcy temu. ...

źródło: comment_16247824981bvbRyWsb7t1MZEqaqmqrU.jpg

Pobierz