Wpis z mikrobloga

Ogólnie to uważam że rząd powinien wprowadzić coś takiego jak podatek demograficzny z którego całość szłaby na wspomaganie samotnych mam w potrzebie. Uważam że podatek powinien być skierowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn którzy zarabiają powyżej 4000 na rękę i podatek powinien wynosić 50 PLN na każdy tysiąc złotych dodatkowego przychodu

Dzięki temu tacy programiści czy szefowie wielkich firm mogliby odprowadzać do budżetu tysiące złotych które zostałyby wysłane samotnym mamom w potrzebie. W połączeniu z waloryzacją 500+ na 600+ która ma nastąpić w roku 2023, przeciętna samotna mama mogłaby otrzymywać nawet 1100 na każdego bombelka

Uważam że samotne mamy w ogóle nie powinny pracować. Państwo powinno dołożyć wszelkich starań aby zapewnić ciężarnej kobiecie lub matce wszelkie środki socjalne dla godnego życia i wyciskać środki od kułaków.

Dlatego jestem za podatkiem demograficznym i limitem dochodu na poziomie 15 000 PLN

Reszta przechodziłaby na państwo i na bombelki które są przecież tak ważne. W końcu to będzie siłą napędową naszego państwa. Oni też będą kiedyś pracić podatki

#lewica
#socjalizm
#bekazprawakow
#bekazkatoli
#bekazkapitalizmu
#antykapitalizm
#lewicarazem
#feminizm
#samotnamama
#bogole
#demografia
#rozowypasek
#rozowepaski
#programista15k
  • 17
  • Odpowiedz
@BlackPillowaPrawda: Stop XD jak to? Czyli samotna mama jest ważniejsza? Co ma na celu w takim razie ten podatek? Dobro dziecka czy dobro samej matki? Według twojej logiki tylko dobro matki bez dziecka. Bo jesli dziecko było by ważne to tez byś chciał aby samotny ojciec również dostał socjal.
A tak w ogóle to pomysł jebniety. Ja mam propozycje zeby na to się składali biedaki którzy zarabiają 1000-2000 zł.
  • Odpowiedz
@BlackPillowaPrawda:

Ogólnie to uważam że rząd powinien wprowadzić coś takiego jak podatek motywacyjny z którego całość szłaby na wspomaganie dobrze zarabiających w potrzebie. Uważam że podatek powinien być skierowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn którzy zarabiają poniżej 15000 na rękę i podatek powinien wynosić 50 PLN na każdy tysiąc złotych przychodu poniżej tej kwoty.

Dzięki temu tacy programiści czy szefowie wielkich firm mogliby dostawać tysiące złotych które zostałyby wysłane zamożnym
  • Odpowiedz