Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba się skończe. Wszystko mnie boli.
- zerowe chęci do życia, codzienne myśli samobójcze (mocno w skrócie)
- tak - 0 motywacji
- nerwobóle
- słaba praca po studiach na zleceniu + teraz obniżka wypłaty co dodatkowo działa na psychikę...
- brak miejsca dla mnie w domu - siostra urodziła 2 dzieci i wraz z mężem zajmują całą kondygnację domu, która została zrobiona za kredyt rodziców (mimo, że sami razem mają z 8000 dochodów i wiecznie wydają na bzdury)
- muszę uciekać z domu, jak ja nawet z łóżka nie potrafię zejść. W weekendy leżę prawie cały dzień, wstaję na chwilę wieczorem
- niekontrolowana agresja w stosunku do rodziców
- nigdy nikogo nie miałem
- nie mam nigdzie wsparcia, nie mam z kim porozmawiać o problemach

Chyba tacy ludzie się chodzą wyhuśtać
#depresja #zalesie #przegryw #samobojstwo #rodzina #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d6fd44687918000a21637f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chyba się skończe. Wszystko mnie bo...

źródło: comment_1624711114r9E8cZfNeT2199P6s0STNt.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
psychoterapia w moim przypadku to byla strata czasu i pieniedzy

@RandomowyTyp: Tak, to kosztowne. I zajmuje trochę czasu. Ja mogę stwierdzić, że po pół roku intensywnej pracy nad sobą połowę swoich problemów mogę skreślić i poznałem naturę problemów z którymi się zmagałem.
Jeśli po dwóch dniach rzuciłeś leki przepisane przez psychiatrę bo taką miałeś zachciankę, to znaczy że zmarnowałeś jego czas i nie dałeś mu działać, choć chciał Ci pomóc. Może
  • Odpowiedz
  • 0
@blackfriday są. Dwie osoby mi bliskie są na lekach, jedna tylko psychiatra, druga psychiatra i zaczyna terapie u psychologa. Jedna wybrała lekarza za 3cim podejściem, druga osoba za pierwszym. Nie mów, że nie ma, są, trzeba ich szukać, zmieniać jak nie pasuje. Trzeba dalej próbować aż się trafi.
  • Odpowiedz
  • 0
@blackfriday nie wiem jak dla chłopaka, bo obie to dziewczyny. Da sie i warto walczyć o siebie. Nie spróbujesz to się nie dowiesz. Co to za różnica czy to chłopak czy dziewczyna?
  • Odpowiedz