Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Chciałbym się pochwalić. Wczoraj udało mi się pierwszy raz przejechać na rowerze 100 km. Pewnie dla części z was to żaden wyczyn, ale dla mnie to mega radocha, zwłaszcza, że na początku wiosny z trudem jeździłem 10-15 :) Trasa Bydgoszcz - Koronowo plus Myślęcinek, 90% ścieżkami, poniżej kilka zdjęć z wyprawy, na głównym zdjęciu zabytkowy most kolejki i mój crossik :)
#rower #bydgoszcz #perlapulnocy
Zielonykubek - Dzień dobry. Chciałbym się pochwalić. Wczoraj udało mi się pierwszy ra...

źródło: comment_1624687232rr7cxsNDLJHxSG5FJEctKx.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielonykubek: o, Koronowo, byłem tu na obozie harcerskim 15 lat temu. Zadupie takie, że nie było zasięgu gsm 2 tygodnie XD
Szacun, ja po 30 na płaskim bym pewnie był z desek. Chociaż widzę że op też drogi drogi, a nie szutry czy jakieś ścieżynki z trawą.
@Zielonykubek: elegancko kolego, dobry wynik, max co udało mi się zrobić na crossowym rowerze to 70km i na razie nie podjeżdżam do tego dystansu. Ostatnio robiłem 2x po ponad 50km to już czułem nóżki. Pewnie zła technika bo za szybko jadę, typowe moje wycieczki to takie 25-35km i staram się w miarę cisnąć a do 100 to trzeba jednak dawkować energię.