Wpis z mikrobloga

@SpecjalistaOdNiczego: Jak się spisuje Effeuno, polecasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja świeżo nabyłem Ooni na pellet bo myslalem ze bardziej przenośne (i tańsze ofc) ale widzę ze Twoje stanowisko całkiem mobilne.

Doradzilbys tez gdzie takie eleganckie pudełka na ciasto można dostać te szare z lewej?
  • Odpowiedz
@SpecjalistaOdNiczego:

Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam )
  • Odpowiedz
@czesio007p: wiem, że pytanie nie do mnie, ale też mam F1.

Tak to normalne, jedyna część na zewnątrz, której nie wolno dotykać w trakcie nagrzewania/pieczenia
  • Odpowiedz
@mitatuyo: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ.
  • Odpowiedz