Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu vloga pokusiłem się o analizę naszej sytuacji, jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.

Najważniejsze pytanie, dlaczego wyszło tak jak wyszło?
-Brzmi to populistycznie, ale brakowało szczęścia. Pierwsza bramka stracona ze Słowakami i ze Szwecją to kwintesencja nieszczęść. Pierwsza bramka, Bereszyński dostaję siatkę, rykoszet, piłka trafia w słupek i w plecy Szczęsnego. Druga sytuacja ze Szwecją, Isak podbija przypadkowo piłkę w momencie gdy Jóźwiak robi "wyjazd". Dwie poprzeczki Lewego, które w 99% swoich sytuacji by wykorzystał. Historie nieprawdopodobne, ale jednak się zdarzyły.
-Brak jakości, w szczególności na skrzydłach. Jóźwiak jest nierówny, potrafi zagrać świetnie, agresywnie jak z Hiszpanami i "bez jaj" jak ze Szwecją. Puchacz ma u mnie kredyt, z tego względu że jest młody, dynamiczny, pewny siebie, ale brakuje mu pewnych aspektów, które jak mam nadzieję nauczy się w poważnej piłce. Rybus mi się po prostu nie podoba na wahadle, więc rozumiem decyzję Sosusy.
-Brak odpowiedniej selekcji, niekoniecznie zabrakło czasu a ilości zgrupowań. Sosua nie mógł dotknąć wszystkich piłkarzy na pierwszym zgrupowaniu, a potem musiał już wybierać kadrę na Euro! Tu widzę problem przed jakim został postawiony Sousa przez Bońka.
-Kontuzje, straciliśmy kilku istotnych piłkarzy a w szczególności Bielika, który był idealnym zastępstwem dla wypalonego już Krychowiaka.

Podsumowując: Sousa to kapitalny motywator, widać to na tych vlogach i ogólnie w podejściu zespołu. Ma nieporównywalne umiejętności do wcześniejszych selekcjonerów w tym aspekcie. Odchodząc od wyników, widać zmianę mentalności i próbę grania piłką, a nie tylko doskonalenie kontry jak wcześniej. Ten proces nie jest prosty i krótki, warto przebrnąć teraz te problemy, żeby za jakiś czas osiągnąć sukces i nauczyć się grać w piłkę, a nie tylko przeszkadzać w graniu!
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #euro2020
Pobierz joseone - Po obejrzeniu vloga pokusiłem się o analizę naszej sytuacji, jestem ciekaw ...
źródło: comment_1624660778WnSnnDou7kFt2XkX5VgODl.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@joseone: Bronię gościa, jest dobry i powinien zostać, podoba mi się w końcu gra kadry i nie mogę się doczekać meczów wrześniowych. Mądry Polak po szkodzie, ale widząc skrzydła pluję sobie w brodę z powodu braku Szymańskiego..

Musimy znaleźć skrzydła, środek to Moder i Bielik i na tym musimy budować, dodatkowo Góralski. Rozumiem też dlaczego tak walczył do końca o Milika, bo widział, że nikt nie potrafi dośrodkować. Moje zdanie jest