Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy was też denerwują bananowcy? Dostanie taki chate od starych i może nawet zarabiać minimalną krajową, a będzie bogatszy niż ktoś kto zarabia 10k pln netto. Strasznie mnie to drażni gdy widzę młodszych ode mnie w jakichś Audi Q7, którzy byli idiotami w szkole ledwo zdającymi. Skończyłem rok temu studia i widzę, że one nic kompletnie nie znaczą. Najważniejsze w życiu to odpowiednio się urodzić. To w 99.99% ustala jakie życie będziesz miał.

Podatki dochodowe nie mają sensu. Jeśli celem jest równość, powinny być podatki majątkowe, tak aby pracą można było nadgonić innych. Zanim ja zarobię, odłożę i kupię jakąś nieruchomość taki banan będzie miał ich już kilka.

#podatki #bananowcy #przegryw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d59ef14dac4f000b201be5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
ObitaPrzyjaciółka: Ale jojczysz. Mieszkałem z rodzeństwem i rodzicami na kupie, robotnicza rodzina, w której tylko ojciec pracował. Też studia skończyłem, żadne super, więc jakoś super nie zarabiałem, ale się wyprowadziłem, bo z rodziną się nie dało. Zaciskałem zęby, bo było tak kiepsko, że liczyłem drobniaki czy mi wystarczy. Postanowiłem, że tak się nie da żyć i trzeba zaryzykować. Pojechałem do roboty za granicę, ale wróciłem do kraju. Czasem myślę, że może
@Kwas-Siarkowodorowy: > sportowy samochód kupisz a pracownicy za minimalną?
Każdy może otworzyć firmę i zarabiać ile chce. Nikt nikogo nie zmusza pracowac za najniższą. Pracownik zatrudniany jest dlatego, ponieważ w firmie potrzeba dodatkowych rąk..mówiąc prościej, pracownik robi to na co ja nie mam czasu a musi być zrobione, żeby generować zysk. Ludzie sami podejmują pracę, po ch mam płacić więcej skoro mogę mniej? Czy robiąc zakupy, kupujesz droższy ciuch wiedząc, że
Zajebiozaur: Strach i żenada patrzeć, jakie są w społeczeństwie zyeby.

Po pierwsze, dorobiłem się majątku od zera, w Polsce! #!$%@?! Ale u siebie! Do tego jednak trzeba właśnie mieć coś pod kopułą, mieć jaja, żeby nie posrać się w gacie przy pierwszych piętrzących się niepowodzeniach.

#!$%@? Was "biedamental", buraki. Nie jesteście biedni z domu finansowo, tylko mentalnie. Dlatego w ogóle jesteści biedni i będzieci, dopóki Waszemu systemowi wartości ktoś wreszcie