Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
  • Odpowiedz
@szMMina: świadczy o twojej płytkości i ograniczeniu, bo nie rozumiesz, jak działa mechanizm stereotypu. Nikt nie twierdzi, że jak ktoś ma tatuaż, to z automatu jest patusem, ale jeśli miałbym zaufać dwóm różnym osobom, których nie znam, to powinienem wybrać osobę bez tatuażu, bo ten z tatuażem ma podwyższoną szansę na bycie patusem. Nie prowadziłem badań, ale jakoś tak jest, że pracownicy uniwersytetów czy intelektualiści szlaczki na sobie mają rzadziej niż
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To taki redpill czy tam blackpill, już nie pamiętam czym to się różniło. To zjawisko jedynie uwidacznia powszechność bezrefleksyjnego konformizmu. Mówi się "tego kwiatu pół światu", ale niestety tylko dla pospolitych. Gdy szanujący się facet chciałby znaleźć szanującą się kobietę, niestety ma duży problem. Wydaje Ci się, że jesteś normalny, ale niestety nie - jesteś w marginesie, i takie kobiety też są w mniejszości - i to dużo mniejszej, niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnt_1: Możesz nie wiedzieć kolego ale tatuaże się odnawia, żeby nie traciły na jakości :)

@MaximusDecimus: nie ma znaczenia bo wzór w końcu wyjdzie z mody albo nawet po prostu się odpodoba
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest jeden plus, widząc takiego osobnika od razu wiesz że masz do czynienia z kryminalistą/patusem/osobą chorą psychnicznie.Nie chce mieć z takimi ludźmi do czynienia.U mnie w rodzinie nawet tej dalszej (typu kuzyn czy kuzynka) nie ma ani jednej wytatuowanej osoby
  • Odpowiedz
Rozwala mnie to oburzenie ludzi w stylu "#!$%@? CI DO TEGO CO KTO ROBI Z SWOIM CIAŁEM" Może i #!$%@? nam do tego, ale naszym zdaniem tatuaże są #!$%@? i będziemy sobie pisać czy wam się to podoba czy nie i #!$%@? wam do tego. Faceta jeszcze rozumiem przypakuje #!$%@? sobie dziarki żeby udawać gangusa, ale kobiet ni #!$%@?, u dziewczyny tatuaż to jak stempel alfonsa że jest jego własnością.
  • Odpowiedz
@Kadej: co w tym dziwnego skoro wg CBOS 10% mężczyzn ma tatuaże oraz 6% kobie, wiec jak ktoś na wykopie piszę że 90% dziewczyn ma tatuaże to się patrzy na takiego ananaska z politowaniem jak bardzo zawężone ma horyzonty.

Wychodki nie kumają że można mieć zajawkę na tatuaże, jeździć na eventy, guest spoty, mieć jakąś swoją listę must have artystów ze świata od których chce się mieć tatuaż, interesować się stylami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: tatuaże to najlepsze co mogło spotkać ludzkość. Widząc człowieka z takowym możesz śmiało założyć ze na 90% masz do czynienia z patologią albo kretynem. Z miejsca wiadomo kogo unikać

@Nikczemny_Pomidor: xD

Zależy od kraju, np. w Brazylii czy Tajlandii większość ludzi ma tatuaże.
  • Odpowiedz