Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
nie wiem co gorsze, Szury czy ludzie w opozycji do nich, negując każda niepotwierdzona teorie spiskową. Wiecie, że część z nich po latać okazuje się prawda? Jak na przykład to, że za atakami terrorystycznymi w Iraku w latach 70 stał incognito amerykański wywiad?

@owocliczi:

Zgadzam się, ale teorie o ręcznym sterowaniu pogodą są chyba jednak zbyt grube.

Aż dziwne, że tam jeszcze chemtrailsów nikt nie wspomniał.
  • Odpowiedz
@owocliczi

nie wiem co gorsze, Szury czy ludzie w opozycji do nich, negując każda niepotwierdzona teorie spiskową. Wiecie, że część z nich po latać okazuje się prawda? Jak na przykład to, że za atakami terrorystycznymi w Iraku w latach 70 stał incognito amerykański wywiad?


Mylisz teorie spiskowe ze zwyczajną geopolityką. Działania wszelkich wywiadów i agencji nigdy nie będą oficjalnie potwierdzone, może ewentualnie po odtajnieniu archiw 100 lat później.
  • Odpowiedz
zury czy ludzie w opozycji do nich


@owocliczi: szury

Teorię spiskową można stworzyć w dwie minuty. Nikt nie będzie tegoszajsu na poważnie obalał, bo po prostu szkoda czasu. Nie mamy możliwości takiego sterowania pogodą aby wywołać tornado w konkretnym miejscu - i tyle. Koniec tematu. Nie ma tu miejsca na udawanie, że szurstwo rodem ze strefy 11 ma cokolwiek wspólnego z badawczą ciekawością czy sceptycyzmem.
  • Odpowiedz
wiadomo że się zgadzasz, bo jesteś antyszczepem XD


@Shatter: wytłumacz nam tu wszystkim zebranym w jaki sposób mogę być antyszczepem jednocześnie będąc zaszczepionym na odrę, ospę, polio, pneumokoki, meningokoki czy choroby tropikalne?

Najlepiej zrób osobny wpis bo od osób na czarno nie dostaje się powiadomień w już utworzonych wpisach, a nie wiem czy będę pamiętał tu znowu wejść by twojego fikołka zobaczyć.
  • Odpowiedz