Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
nie wiem co gorsze, Szury czy ludzie w opozycji do nich, negując każda niepotwierdzona teorie spiskową. Wiecie, że część z nich po latać okazuje się prawda? Jak na przykład to, że za atakami terrorystycznymi w Iraku w latach 70 stał incognito amerykański wywiad?

@owocliczi:

Zgadzam się, ale teorie o ręcznym sterowaniu pogodą są chyba jednak zbyt grube.

Aż dziwne, że tam jeszcze chemtrailsów nikt nie wspomniał.
@lucaseq: Przykładowe trąby w Polsce dawno temu. Jak widać zjawisko istniało od dawna, tylko kiedyś nie było Wykopu, czy Fejsa i po przejściu trąby zazwyczaj wiedziała o tym tylko wieś i słuch po niej zaginął. Teraz masz 100 zdjęć 1 trąby w ciągu 10 min od jej wystąpienia. W Czechach analogicznie jak u nas.
Pobierz
źródło: comment_162460041295LisY5GVyDEfNc9muoUGX.jpg
@owocliczi

nie wiem co gorsze, Szury czy ludzie w opozycji do nich, negując każda niepotwierdzona teorie spiskową. Wiecie, że część z nich po latać okazuje się prawda? Jak na przykład to, że za atakami terrorystycznymi w Iraku w latach 70 stał incognito amerykański wywiad?


Mylisz teorie spiskowe ze zwyczajną geopolityką. Działania wszelkich wywiadów i agencji nigdy nie będą oficjalnie potwierdzone, może ewentualnie po odtajnieniu archiw 100 lat później.
zury czy ludzie w opozycji do nich


@owocliczi: szury

Teorię spiskową można stworzyć w dwie minuty. Nikt nie będzie tegoszajsu na poważnie obalał, bo po prostu szkoda czasu. Nie mamy możliwości takiego sterowania pogodą aby wywołać tornado w konkretnym miejscu - i tyle. Koniec tematu. Nie ma tu miejsca na udawanie, że szurstwo rodem ze strefy 11 ma cokolwiek wspólnego z badawczą ciekawością czy sceptycyzmem.
wiadomo że się zgadzasz, bo jesteś antyszczepem XD


@Shatter: wytłumacz nam tu wszystkim zebranym w jaki sposób mogę być antyszczepem jednocześnie będąc zaszczepionym na odrę, ospę, polio, pneumokoki, meningokoki czy choroby tropikalne?

Najlepiej zrób osobny wpis bo od osób na czarno nie dostaje się powiadomień w już utworzonych wpisach, a nie wiem czy będę pamiętał tu znowu wejść by twojego fikołka zobaczyć.
w taki, że jesteś antyszczepem.


@Shatter: och, faktycznie. Ponieważ jestem zaszczepiony przeciwko różnym patogenom to jestem antyszczepionkowcem. To logiczne przecież.

A do tego negujesz pandemie xd


@Shatter: neguję absurdalne metody walki z nią.

plusem tego jest fakt, że po pierwszym zwróceniu uwagi blokujecie ludzi, więc łatwo się was weryfikuje.


@Shatter: powiedz to takim dzbanom jak Nihas, Trafas czy inni, którzy wymiękają przy głębszej dyskusji. Ciebie zablokowałem bo jesteś po
@owocliczi: ano stąd że rozważania pt. "czy jest możliwość że to CIA #!$%@?ło jakiegoś polityka," niezaleznie od tego czy okażą się słuszne czy nie, doskonale mieszczą się w paradygmacie naukowym: nie ma nic co mogłoby taką ewentualność wykluczyć z góry. Niezależnie od tego jak mało to prawdopodobne, jest nadal możliwe. Ewentualne dowody: dokumenty, zeznania itp. mogą to potwierdzić albo temu zaprzeczyć.

Natomiast sterowanie pogodą (w takiej formie: wywołania antypolskiej burzy z
@slapdash: zaraz, napisałeś mnóstwo zdań, ale dalej nie ma niczego udowadniającego, że tak być nie może. Co stoi na przeszkodzie, żeby to nie była prawda? Że całkowicie wyklucza taka możliwość
Zalozenoe z góry i na słowo, że to bzdura? Dowodów na to że haarp nie istnieje jest tyle samo, co istnieje. Ale czemu zakładać z góry coś że co nie istnieje? Mamy tyle samo argumentów, co druga strona. Można założyć że
@lucaseq: dla mnie najbardziej zagadkowymi osobnikami są Ci, którzy pomiędzy każdym wyrazem stawiają więcej niż jedną spację. Wciąż zastanawia mnie sposób w jaki oni piszą te posty. Piszą wyraz, 5x jeb w spację, kolejny, 5x jeb... Itd.?