Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: dokładnie, ja mam np eleganckiego mężczyznę i ma mnóstwo długich lnianych wygodnych spodni. Chociaż w krótkich też wygląda świetnie, bo ma super nogi, ale tak jak wspomniałeś - krótkie się nadają w góry lub na plażę ;)

Zasadę z koszulą też stosuje, miałam szczęście( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum nigdy bym nie założył krótkich spodni, chyba że na basen albo plaże, nie wiem dlaczego ludzie wyrządzają sobie taką krzywdę, wystarczą lekkie lniane przewiewne spodnie voilà, to samo koszula + podwinięte rękawy, i to nie jest kwestia dres codu ani jakiegoś przymusu, po prostu elegancki facet wie jak się dobrze i stylowo ubrać
  • Odpowiedz
ale do lba by mi nie przyszlo isc do firmy czy jechac do klienta w shortach xDDDD jak moge zalozyc lniane spodnie i miec wywalone wygladajac dobrze


@Sweet_acc_pr0sa: a gdybyś był CEO i akcjonariuszem wiekszosciowym w giga-korpo? Ja wiem, że bym w dresiku się z prezydentami spotykal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umówmy się. Facet w krótkich spodenkach to parodia ¯_(ツ)_/¯


@oakduck: podaj jeden logiczny argument, który za tym przemawia. Uprzedzam, że 'bo tak' nie kwalifikuje się.
  • Odpowiedz
Na Aghu uczy Pani Radwan-Sado (tez była mentorka Projektu Lady) i na swoich zajęciach ma specjalne prezentacje: jak wyglada dzentelmen. Na każdych z zajęć powtarzała, ze mężczyzna na weselu POD ZADNYM POZOREM nie może ściągać marynarki, to brak taktu i elegancji, musi mieć ja przez całe wesele na sobie. Tymczasem wiemy jak to wyglada na każdym weselu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak tak was czytam to dochodzi do mnie że najgorsze co może w życiu się trafić to urodzić się mężczyzną. #!$%@?ą się do Ciebie o wszystko a nawet jak spełnisz wszystkie zachcianki społeczeństwa to i tak nici z tego bo masz jaja i nie należy Ci się nic pozytywnego. Tylko #!$%@? na kobietę bo to takie szlachetne i szarmanckie.

Dobrze że już mam na to wywalone.
  • Odpowiedz