Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegiultra #ultramaraton

UltraPark Weekend
48h-24h-100km
27-29.08.2021
Pabianice

Trasa Ultramaratonów prowadzi po asfaltowej (100%),

płaskiej (przewyższenie 4m) pętli o długości 1535,78 m – bieg 100km

Bieg 24h i 48h będzie przeprowadzony po pętli o długości 1725,51m


Zapisy startują 27.06.2021 o godz. 20:00

Wiecej na http://www.ultrapark.com.pl/

Ktos zainteresowany?
Pobierz PurpleHaze - #bieganie #biegiultra #ultramaraton

UltraPark Weekend
48h-24h-100km
...
źródło: comment_1624469828JbyfKNoNB46NQ0Rkd3nn0Q.jpg
  • 11
@Rain_Dog: mnie kusi 24h, z tym ze mam wrazenie ze 100km to jednak wieksze wyzwanie.

Rozplanowac sily na dobe, jest chyba latwiej, niz dobrze dobrac tempo na 100km, zwlaszcza ze do tej pory tylko gorskie 100 zaliczalem, a to jednak kompletnie co innego.

No i tu bym sie jeszcze zastanawial, jak rozkladac tempo, bo 100km negativ splitem to chyba nie najlepszy pomysl, juz pomijajac to ze cholera wiadomo JAKIE to tempo
@PurpleHaze: Ciężko powiedzieć co jest większym wyzwaniem. 100 km to zakładam niecałe 10h biegania, czyli dużo mniej niż doba. No ale pewnie jak się biegnie dobę to tempo trochę wolniejsze i raczej robi jakieś przerwy, a podczas setki pewnie nie bardzo. Ja też nigdy nie biegłem płaskiej setki, ani tym bardziej doby, także dla mnie to tez niewiadoma jak rozłożyć siły i jakie zapodać tempo. Planowałem w zeszłym roku właśnie Kaliską
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieszczanin: oczywiście, że tak, ale to świetna zabawa

@PurpleHaze: jeszcze mi trauma nie przeszła po ostatnim bieganiu takich rzeczy, ale zanotuję w kalendarzu, w przyszłym roku mam zamiar poprawić moje żałosne 102, ale serio, jak myślę o asfalcie to leśna doba wydaje się znacznie bardziej pociągająca XD