Wpis z mikrobloga

@Brunner: Ludzie którzy jadą przez całą Warszawę żeby zatankować 20l paliwa tańszego o 5 gr/l niż u nich potem się śmieją ze starych bab jeżdżących do marketu na drugim końcu miasta żeby kupić masło tańsze o 2 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertx: No a stacjach potrafią być różnice nie 5 a i 15gr co nie zmienia faktu ze nawet przy takiej „kosmicznej” różnicy na takim
25gr różnicy między średnią Orlenu a auchanem który ki polecono. Myśle że w skali roku to jest olbrzymia kwota ale co ja tam wiem

@OLLEKS: @Ratriczek: dziękuje cumple


@Gollumus_Maximmus: Wiesz w skali roku to cokolwiek nie będziesz robił to wyjdzie duża kwota( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ok ale policzę na swoim (dość standardowym przykładzie) co to za OLBRZYMIA kwota by wyszła w skali roku... Średnio
@Gollumus_Maximmus: Powiedz Mirku jaki rejon. Ale ogólnie Auchan. Z gazem jest ciężej bo różnie jest porozrzucane po stolicy. Pamiętaj, że masz dwa punkty: Piaseczno i na północy przy Modlińskiej. Na Ursynowie jest jeszcze Circle K przy CH Ursynów (też Auchan, ale nie jest to ich stacja własna) - tam mają przyzwoite ceny gazu a z benzyną jest różnie. Diesla nie śledzę.
@Gollumus_Maximmus: Spoko oczywiście szanuje, a może inaczej... odsobiście mi nic do tego i możesz sobie robić co chcesz do puki jest to zgodne z prawem i normami społecznymi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jednak wykop to miejsce gdzie można wyrażać opinie na poruszone publicznie przez użytkowników tematy i niestety trzeba się z tym liczyc( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gollumus_Maximmus: Jeśli taka kwota robi tak potężną różnicę to może warto przesiąść się do komunikacji miejskiej?


@SantiJacope: Żeby to dla przeciętnego użytkownika auta było rzeczywiście choć te 50zł to jeszcze można się zastanowić... ale to przy 1000km miesuecznie (zależnie od spalania) to są kwoty rzędu 12-19zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)