Wpis z mikrobloga

hej mam pytanie, od kilku miesięcy staram się dostać kartę kredytowa w Lloyds. mieszkam w UK od sierpnia 2020, mam konto w Lloyds od września, razem z chłopakiem mamy otwarte tam tez wspólne konto (joint account), on swoje osobiste ma w NatWest. bezskutecznie, ciagle staram się o kartę kredytowa, co miesiąc mi odmawiają. place rachunek za telefon, siłownie, dostałam kartę kredytowa w Argos. pracuje na full time, nie mam żadnych zadłużeń. próbowałam robić soft check na NatWest, również bezskutecznie. wiecie co zrobić, aby udało się gdzieś dostać kartę kredytowa? może to problem z Llloyds, gdzieś czytałam na grupie Polacy w UK, że kilka osób miało problem z bankiem Lloyds. dzięki!
#uk #kiciochpyta #anglia #finanse #bank #lloydsbank
  • 17
@scurek2: próbuj w innym banku, na początek spr na moneysupermarket jaka kartę możesz dostać I jakie jest tego prawdopodobienstwo. To będzie soft check także szkody sobie nie narobisz.

Zobacz na moim przykładzie: mam kredytówke w Barclays na £12k a jak aplikowałam o jakąś z £400 w Santander to Zostałam odrzucona 2 razy :D a jestem tu 9 lat.
Nie wiem jakie algorytmy mają te banki.

Jesteś zapisana do głosowania? Nie próbuj
@scurek2 jesscze dodam, że będzie lepiej jak się umówisz na wizytę z advisorem w banku. Oni Ci na bank przepchną kredytowke przez system, skoro online Cię odrzucają.
Kiedyś tak nam koleś powiedział w banku, bo dla nich jesteś kolejna osoba, na której będą zarabiać, więc jest to w ich interesie, żeby Ci ją dać.
@scurek2: Hej, w Lloyds pierwszą kredytówkę dostałem na 1000 funtów, ale jak zmieniło mi się konto ze studenckiego na classic to mi anulowali debet, mam bodajże 60 funtów na kredytówce limitu (xD) mimo tego że experian twierdzi że mam dobry credit score, a kilka rzeczy kupowałem przez klarnę i na direct debit :)
@scurek2: Ja tylko dodam, ze ja teraz będę oddawał swoją kartę kredytowa Lloyds bo ich algorytmy ochrony są #!$%@? i kilka razy już mi odrzuciło ja w kilku miejscach i sprawdzali czy ja to ja. Nie mam na to czasu, wiec przemyśl ten wybór tez pod takim kątem.