Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emasele: w biznes jest slupek miedzy fotelami wiec jak masz wolne miejsca obok (a obecnie latajac z US masz chyba zawsze) sie nie polozysz.
Niedawno mialem 3 fotele wolne i spalem jak w lozeczku, tymczasem ludzie w klasie biznes sie meczyli na ciut szerszych fotelach.
To jest okolo 10 godzin lotu.
serio do tej pory wierzyłeś że każde zdjęcie na insta przedstawia prawdę, prawdę i tylko prawdę? xD

Będziesz pewnie w szoku jak się dowiesz że można na dzień kobiet, walentynki itp. zamówić bukiet 100 róż na 10 min, żeby zrobić zdjęcie. Albo że na wakacjach nie zawsze jest super pogoda, woda super przejrzysta, a tubylcy super mili xdd


@Baero: nie ma miejsca dla normalizacji kłamstwa i fałszywego trybu życia w naszym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cerbera: Tz ja nie wiem jaka to była klasa ale się po prostu przesiadała bo nie leciałem z nią tylko ojciec. ^^
@emasele: przez to ze ponad polowa samolotu jest pusta, pozwalaja ludziom usiasc gdzie chca. Znaczy, po starcie mozna sie przesiadac.
@kaarp: nie ma miejsca na wykopie (no chyba że wszyscy jesteśmy programistami 15k), w mediach społecznościowych i w prawdziwym życiu większość woli życie w iluzji kłamstw i fałszu... niestety
@cerbera: Ja w Lufie jak z Etiopii wracałem to w biznes prawie na płask się rozłożyłem i tez spalem miło. Na tych 4 fotelach na środku tez kimnalem kiedyś z Chin i nie było już tak wygodnie