Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Niech mi ktoś wytłumaczy sytuację Gikiewicza. Chłop jest aktywnym piłkarzem klubu Bundesligi, a teraz bawi się w eksperta na EURO gdzie pojawia się w studio, jeździ po stadionach gdzie trwają mecze. Czy on nie powinien się przygotowywać do sezonu? Rozumiem jakby grał w jakiejś Wieczystej Kraków, ale gra w Ausburgu! Mimo że wkurza mnie jego charakter, uważam go za dobrego bramkarza. Pytanie czy nie zaszkodzi to na jego grę. Co o tym myślicie?
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #bundesliga #pilkanozna
Pobierz Dziglipaf - Niech mi ktoś wytłumaczy sytuację Gikiewicza. Chłop jest aktywnym piłkarz...
źródło: comment_1624352211PwMT78tG2sMw9IJO56bGaK.jpg
  • 20
Warto tutaj dodac januszom futbolu ze pilkarze tez potrzebuja przerwy od doslownie kopania pilki zeby im potem wrastala motywacja do treningow i chec do gry. Pilkarze Wisly Krakow opowiadali kiedys ze oni w zimie 2 czy 3 tygodnie pilki nie widzieli, tylko sama kondycja i sprawnosc fizyczna byla robiona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidk01: @wicked93: @sformatowany: @FrankGallagher: @TMCB: @lukasz-lux: @jaredsolo: @nairoht: @Shatter: nie miałem złych intencji przy tym pytaniu :-) po prostu rzadko spotyka się na tym poziomie piłkarskim aby ktoś zamiast się regenerować to jeździ po studiach tvp i bawiw eksperta :-) Gikiewicz jest przebojowy i jego postawa jakos mnie nie zaskakuje :-) Pytanie czy jego klub będzie tak pobłażliwy jak już wróci po tym
@Dziglipaf: A co on robi takiego wyczerpujacego, ze nie ma czasu na regeneracje? To, ze wystapi w telewizji nie znaczy, ze to go jakos meczy i nie moze sie zregenerowac XD
Ma urlop, zapewne gdzies do poczatku/polowy lipca i robi to na co ma ochote. Zwlaszcza, ze nie lezy do gory jajami w Dubaju, pije piwko i czeka na znak od Sousy, bo nadal nie wie co trenowac.