Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pod tagiem #otoziaki wrzucam około roczną kotkę Morelkę, którą od kwietnia mam na tymczasie ʕʔ

Morelkę znalazłam na ulicy w stanie ogromnego zaniedbania (wychudzona, śmierdząca, brudna, z chorymi oczami i uszami, z robakami). Wróciła do pełni zdrowia i szukam jej domku. Jest bardzo przyjacielska, wesoła, ciekawska i uwielbia się przytulać i łasić.

#slask #opole #niekupujadoptuj #koty #pokazkota #kitku
cytmirka - Dzisiaj pod tagiem #otoziaki wrzucam około roczną kotkę Morelkę, którą od ...

źródło: comment_16243521332vdQZGAKbllAtT44IXE3Eh.jpg

Pobierz
  • 10
@cytmirka czemu chcesz ją oddać?? Fajna jest, niech zostanie :(
Pewnie cie juz wzięła za swoją panią, która kocha :( nie bsdziesz tęskniła?

Ja mam króliczki i bym sie bal ich trzymać w domu razem. Kroliki nie używają u mnie klatki i latają na wolności. Jedyne siku tam robia i tyle. Same siw nauczyly xd podejrzewam, ze przeszkadzało im mokre miejsce w ktorym lubią leżeć
@Decode: Tak to jest z domami tymczasowymi, muszę oddawać kotki żeby ratować inne :( Zawsze jest cięzko, bo przyzwyczajasz się do zwierzaków. Najgorzej jest znaleźć dom, oddać do obcych ludzi... Ale za każdym razem kontaktuję się z tymi osobami na messengerze, prosze co jakiś czas o wysłanie zdjęć i sprawozdanie i ZAWSZE zaznaczam że w razie problemów czy rozczarowania czy zmiany decyzji kot ma wrócić do mnie.

Pokaż króliczki (