Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mati1990: #!$%@? prawda. Zwyczajnie nie widzisz okazji nadarzających się codziennie. Masz beznadziejne myślenie. Poza tym nigdy, #!$%@?, przenigdy nie bierz dupy ze swojej grupy - w tym z pracy. Coś się nie uda, coś ktoś #!$%@? i szambo wszystko zaleje. I wszystkie osoby blisko was. Rusz dupę z domu i poznawaj ludzi w nowym miejscu. Jeżeli wszystko co masz to smutny #!$%@?, to takie myślenie świadczy o problemach ze sobą i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mati1990: Ty tak serio? Ehh wracaj baranie do zagrody, nie dla Ciebie górskie przygody :/ a potem się wszyscy dziwią, że wąska grupa chłopaków bolcuje w pocie czoła, że aż mają odciski na #!$%@?. Ahahah. Te biedne dziewczyny chcące cieszyć się swoim życiem erotycznym się #!$%@? mać nigdy nie doczeka, żeby taki przeciętny normik zaczął używać #!$%@? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: Ehhhh. Jak Ty mój naiwniaczku niczego nie rozumiesz. Dziewczyny na prawdę mają ochotę na seks, i właśnie o to chodzi, żeby w tym duchu budować z nimi relację choćby seks był dopiero po ślubie. Jeżeli nie sprawisz, żeby wracała od Ciebie z kiślem w gaciach to przestanie wogole się z Tobą spotykać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: Chłopie świat tak nie działa. Zmień myślenie chłopaku bo uwierz mi świat tak nie działa. Nawet największa dewota musi myśleć o Tobie w kontekście Twojego #!$%@?, bo inaczej jesteś poprostu miłym kolegą, a nie kandydatem do związku. Bez napięcia seksualnego nie ma związku. Nie bez kozery przed rozstaniem/rozwodem ludzie przestają sypiać ze sobą. A te najszczęśliwsze związki kotłują się regularnie do późnej starości, zabawiając się coraz bardziej zbereznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: I co z tego. Zajebiście że masz hobby, masz czym jej zaimponować czym ja oczarować. Ruch do zdrowie i sylwetka - plus 1 do atrakcyjności. A teraz tylko nawiązuj znajomości, bądź interesujący i zabawny, buduj napięcie seksualne. Nikt nie każe Ci ruchać na 1 randce. Ale prędzej pojedzie z Tobą na rower żeby obczaic Twój tyłek i #!$%@? w obcisłych spodenkach niż dlatego, ze uprzejmy z Ciebie gość. Z resztą