Wpis z mikrobloga

Poznajcie BLONDPILL - jedną z najbardziej gorzkich pigułek.

Będąc brunetem dasz p0lkom to co pragną najbardziej - namiastkę egzotyki w stylu Alvaro i Francesco.
Nawet potocznie w Polsce bycie brunetem kojarzy się z elegancją, klasą i byciem przystojnym, a blondynem co najwyżej z przeciętnością.

Oczywiście osoba o jasnej karnacji może znaleźć partnerkę, ale będzie dla niej jedynie opcją zapasową z braku możliwości związania się z mężczyzną o bardziej atrakcyjnym kolorze włosów.

It's over for blondcels.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 21
@przegrywam_przez_miasto: Ja mam pod dachem jeden z wyjątków (siostra! żeby nie było) która uwielbia blondynów o jasnej karnacji. Może jest ich mniej ale chyba parę takich by się znalazło. Mówiła też że rudy absolutnie by jej nie przeszkadzał ( ͡º ͜ʖ͡º) I na dodatek twierdzi że nigdy by nie poszłaby jak to się mówi z pajeetem albo habibi/mokebe
@czarny_black: Nie, jestem biały jak ściana ale tak jest lepiej. Wyglądam jak #!$%@? arystokrata
Moge się w sumie pochwalić że dziewczyny kilka razy same ciągły mnie na siłę do siebie. No ale tylko jedna z nich była Polką xD
@Medel1n_: wiem ocb, równie żmiałem takie akcje. Ja mam ciemniejsza karnacje i ciemne oczy, często slysze od p0lka konplementy na temat tych dwóch cech. Powodzenie mialem również na półwyspie iberyjskim a tam pelno takich
@przegrywam_przez_miasto na polkach świat się nie kończy xD Patrzac na calosc swiata to ogromna zaleta. Plus w Polsce wielokrotnie doświadczyłem zajawki na aryjskość- wiele lasek nawet kręcą nawiazania/żarty do III rzeszy xD Oczywiście, liczą się głównie inne rzeczy, ale nie rozumiem kompletnie hejtu na ten typ urody.