Wpis z mikrobloga

pi3rd0l3 ide jutro po wiatrak. myślałem nad klimatorem ale się rozmyśliłem bo ludzie w komentarzach mówili że różnica pół albo 3 stopnie i już lepiej wiatrak wziąć. kupię taki mały zgrabny cyrkulatorek do mojej małej zgrabnej piwnitzy, postawię na biurku i będzie mnie smagał po ryju. lepsze niż nic
#przegryw
Smiecharz - pi3rd0l3 ide jutro po wiatrak. myślałem nad klimatorem ale się rozmyśliłe...

źródło: comment_16241726815QOlPkLvmpMsHcTwgpq6Zx.jpg

Pobierz
  • 14
@Smiecharz:
a) zimny prysnic
b) wanna z zimą wodą
c) woda z solą w zamrażalce którą wsadzamy do szczelnego pojemnika z jednym wycięciem na wiatraczek na usb który kieruje zimne powietrze w naszą stronę |
d) picie ciepłej herbaty
e) przeciąg
@Smiecharz tez sie naczytałem na wykopie, że klimatyzator taki wolno stojący to #!$%@?. Tylko trzeba wiedzieć jaki kupić.... Trzeba kupić dwu-rurowy. Kupiłem rok temu i działa zajebiscie. Mieszkam na poddaszu, na którym nie moge zamontować normalnej klimh i na luzie schładza mi z tych 28 do 19-20 stopni sypialnie. https://www.ceneo.pl/44584011
@jedmar klimator, a klimatyzator to dwa inne urządzenia. Klimatory nie działają bo nie mają czynnika chłodzącego. Wkładasz tam zazwyczaj coś zimnego, a w klimatyzatorze masz czynnik chłodzący i sprężarkę. Klimatyzatory wolno stojące są gorsze od tych typu split bo są głośniejsze i mniej wydajne ale jak nie masz opcji montażu splita to jedna opcja na upały. Również posiadam Frala tylko w wersji 14.1 tropic więc stoi na balkonie i działa prawie jak