Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: lewica chętnie odmawia ksieżom, którzy są takimi samymi obywatelami jak kazdy inny człowiek, udziału w życiu politycznym - to komunizm w najczystszej postaci. Ciekawe jakby łkali gdyby ktoś z prawicy powiedział, że LGsarnyłosiedzikiłyskikuropatwyjelenieBTQP+ nie powinni angażować się w politykę xDDD Kurrwaaa, polecieliby do europarlamentu po rezolucje, a amerykanów błagaliby o sankcje, a najlepiej nalot atomowy xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@frogi16: no lewica nie miała by z tym problemu gdyby po 1. Kościół w Polsce nie był traktowany w sposób uprzywilejowany. 2. Bogu co boskie cesarzowi co cesarskie. Sam Jezus kazał te dwie strefy rozłączyć. 3. Kościół to nie tylko zwykli obywatele, bo (w szczególności hierarchowie) działaja po części na podstawie umowy międzynarodowej(konkordatu) i daje im to za duża swobodę.
@frogi16: ogólnie bardzo gimbusiarski komentarz z gwoździem w głowie i pisany przez prawackie okulary
1. Nie jestem lewicowcem.
2. Tak, są obywatelami, ale sami lubią mówić, że kościół jest apolityczny, nie interesuje go życie doczesne, blablabla. Jeszcze tak w okolicach 2005 roku kościół katolicki w Polsce uważał Radio Maryja i Tadeusza Rydzyka za problem, teraz po prostu zauważyli, że z tego modelu działania są najlepsze korzyści.
3. Osobom LGBT odmawia się
@Alakecz: @LebronAntetokounmpo: ale to lewica dogadała się z czarnymi zarówno po 89 jak i później podpisując konkordat xDD
Ja pomimo swojej niechęci do przedstawicieli żydowskiego kółka rybackiego sprzed dwóch tysięcy lat uważam, że mają prawo angażować się w politykę bo są takimi samymi obywatelami jak inni ludzie. Ja wiem, że mają liczne przywileje, że są afery, etc. ale to nie oznacza, że można tej grupie zabronić aktywności w kwestiach politycznych.
Ja pomimo swojej niechęci do przedstawicieli żydowskiego kółka rybackiego sprzed dwóch tysięcy lat uważam, że mają prawo angażować się w politykę bo są takimi samymi obywatelami jak inni ludzie. Ja wiem, że mają liczne przywileje, że są afery, etc. ale to nie oznacza, że można tej grupie zabronić aktywności w kwestiach politycznych.


@frogi16: ja tylko poproszę, abyś przeczytał tylko swoje słowa kilka razy. Do skutku.