Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: Jakby był chadem 9/10 to by mógł nawet nie pracować xD. Znam taką pare julka 7/10 z bogatymi starymi zatrudniona w firmie tatusia + bezrobotny grek chad 9/10. Julka robi dla niego wszystko nawet toyotę gt mu kupiła, a on ma w dupie pracę, można powiedzieć, że roochanie julki to jego pełnoetatowa praca.
  • Odpowiedz
@Thundercock: z mojego podwórka przykład to jak Julki z bogatymi starymi miały chłopaków bed bojów raperów. Najpierw był pełen sponsoring, ale finalnie Julki ich kopnęły w dupę. Chłopaki zarabiają z 2300 na rękę i bulą alimenty, ale dalej rapują XD
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Ale te badboye nie były opalonym Grekiem z kwadratową szczeną i wyrzeźbioną sylwetką. Z tego co wiem finalnie i tak jej stary ma mu jakąś fikcyjną robotę w jego firmie załatwić więc żyć nie umierać
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj Ja do swojej kobiety wprowadziłem się jako bezrobotny, bez auta, grosza przy duszy itd i w tamtym okresie bez jakich większych perspektyw na dobre zarobki. Chadem i hiszpanem też nie jestem. Jak kisne z tych waszych pilli xd
  • Odpowiedz
Jak ktos kto jest w stanie wybudować dom bierze babę za żonę która zarabia minimalna to jest debilem. To zdecydowanie nie jest spoko


@su1ik: Może i jest, ale takie przypadki nie są niczym dziwnym. Wręcz są normą
  • Odpowiedz
@AntyBohater: ty byś się związał z kimś bez ambicji i wiedzy będąc na tyle ogarniętym? Przecież ktoś kto zarabia minimalną (nie mówimy tutaj o przejściowej sytuacji) to jedna niziny społeczne
  • Odpowiedz