Wpis z mikrobloga

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1O1YW/

Wrzucam Wam ostrzegawczo bo jest tutaj prawdopodobnie sprytne oszustwo i chyba dałem się zrobić w balona :/ Skusiłem się niską ceną X-Winga i po 4 dniach okazuje się że sprzedawcą jest jakaś pani która deklaruje się jako pośredniczka innej pani. Generalnie wzięła hajs a wysyłki nie ma. Wiem wiem, nie powinno się kupować w ten sposób ale cebula wzięła górę a piszę żeby ostrzec innych.
#lego
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B:Być pośrednikiem.


@E-Seven: To zdanie nie implikuje czy nim nie byli. I ważny jest kontekst. Są pośrednikiem. Mogli by być lepszym pośrednikiem jak allegro bo nie znam warunków w którym sprzedający otrzymuje hajs.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Spoko, nie zrozumieliśmy się. Z chęcią bym kupował na OLX bo jest dużo fajnych rzeczy już niedostępnych w sprzedaży, ale że prawie brak ochrony to ja pass. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Z chęcią bym kupował na OLX bo jest dużo fajnych rzeczy już niedostępnych w sprzedaży, ale że prawie brak ochrony to ja pass. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@E-Seven: Muszę przewertować ich regulamin jak ochrona kupujących u nich działa. Ale póki co napiszę ci, że jeszcze się nie naciąłem ani jako wystawca ani jako kupujący przy tej przesyłce przez olx. A też całkiem sporo rzeczy kupuję -
  • Odpowiedz