Wpis z mikrobloga

@jimlahey: Czyli ludzkie DNA świadczy o człowieczeństwie? No tak średnio bym powiedział, zaśniad też ma ludzkie DNA.

poza tym wedle biologii nawet życie ludzkie zaczyna się w momencie poczęcia


Ale wiesz, że taki bełkot nie ma
  • Odpowiedz
@ponerLokej: Nie no, to żaden blog, tylko dobrze zformatywany wpis takiego ziomka (który niestety już nie żyje). Dość legendarna orka. I nie, nie mam, nie lubię takich rzeczy. Ten wpis podoba mi się dlatego, że kwestionuje różne brednie, które nie mają żadnego poparcia w dowodach (np. "życie od poczęcia"). Nie podoba mi się to co piszesz, bo to tak jakbyś sugerował coś w stylu "czy masz jeszcze więcej linków, które
  • Odpowiedz
Konfa przyciąga wyłącznie głęboko interesujących się polityką.


@milymirek: i dlatego sam poteżny doktor Memcen mówi, że gdyby nie prymitywy chcące ganiać gejów z nożem, to mieliby "góra 1%"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: > Nie podoba mi się to co piszesz, bo to tak jakbyś sugerował coś w stylu "czy masz jeszcze więcej linków, które mówią Ci co myśleć?".

Ujmę to inaczej - chodzi mi bardziej o to, że ciężko czasami (zwłaszcza w rozmowie na żywo) zripostować popularny mit, twierdzenie bądź argument. Na takich blogach często jest to ujęte w takich słowach, że łatwo to potem wytłumaczyć, zwłaszcza że taki temat jak
  • Odpowiedz
Ty obciążasz społeczeństwo psychologicznie, zresztą, jeżeli chcesz żeby można było zabijać kiedy się chce, to jak komuś się chce ciebie zabić to nie powinieneś mieć z tym problemu


@Nie_RabarbaR:

Nie obciążam w żaden sposób. Nie chce żeby można było zabijać kiedy się chce, tylko żeby można było dokonać aborcji, by odciążyć, lub ratować stan psychofizyczny kobiety.
  • Odpowiedz
ciebie też można zabić?


@Nie_RabarbaR: ciekawe, czy takie prolajfowe zwyrole naprawdę wierzą w linię swojej śmiesznej logiki czy tylko tak p---------e bo spieracie się głównie ze swoją starą? Cała zachodnia cywilizacja dopuszcza aborcję na żądanie, no k---a, chyba przeoczyli twoj zajebisty argument "yyyy to ciebie też można zabić"? xD Jakoś im umknęło, że spuszczenie do kibla skrzepu krwi to to samo co odcięcie głowy dorosłemu, a to gapy xD

HA
  • Odpowiedz
A masz dowód, że kobieta będzie miała atak psychozy po porodzie?


@Nie_RabarbaR: Nie ma żadnych dowodów na to, że ciąża jest czynnikiem powodującym psychozę - jeśli masz taki, to się podziel, chętnie zobaczę. Jeśli nie, uznam za bełkot.

Jeżeli dowodem ma być jej słowo, to moje słowo jest takie
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Zobacz lepiej jakie komplikacje powowduje stres. I ty mnie stresujesz. Prosze, wskocz do wora. (a wór wiadomo gdzie)
Przy okazji, widać że g---o wiesz, bo kompletnie te rzeczy które podlinkowałeś się nijak mają do zabijania dzieci i nie są porównywalne. Szczególnie, że nie wiesz co którekolwiek oznacza. A jak wiesz, to zapraszam pracować za mnie, w końcu taki mondry to medycyne z internetu wyczyta
  • Odpowiedz
Przy okazji, widać że g---o wiesz, bo kompletnie te rzeczy które podlinkowałeś się nijak mają do zabijania dzieci i nie są porównywalne


@Nie_RabarbaR: No pewnie, że nijak. Pisałem o aborcji, usuwaniu płodów, a nie dzieci. Aborcji dokonuje się żeby oszczędzić cierpienia kobiecie, a płód i tak nie czuje cierpienia, ani nie ma żadnej formy, namiastki samoswiadomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Raczej ty nie czujesz cierpienia. Układ nerwowy rozwija się już w 3 tygodniu ciąży (mimo że u ciebie mózg się nie rozwinął do dzisiaj).
Jak chcesz kogoś zabijać, to jest takie przysłowie "świat należy zmienić, ale zacząć trzeba od siebie".
Idź zmieniać świat.
  • Odpowiedz